Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Rendezvényszervező-esküvőszerv...

Rendezvényszervező-esküvőszervező vagyok. Hol lenne sikeresebb, egy ilyen válalkozást indítani itthon vagy külföldön?

Figyelt kérdés
Friss diplomás rendezvényszervező vagyok. Az egyik barátom is az, és nála azt vettem észre, hogy itthon nagyon sok cég kéri fel különböző megbeszlésekre/meatingekre, hogy ő rendezze meg. És egész jól el is él belőle. Viszont én elvégeztem a rendezvényszervezőit. És utána tanfolyamot esküvőszervezéshez. És az lenne a kérdésem, hogy jobban megérné-e ha például Amerikában próbálnám beindítani az üzletet?

2016. aug. 25. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Szinte mindegy. A lényeg, hogy legyenek kapcsolataid.
2016. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

A kérdés-e az. hogy van 274 millió forintod, hogy kint céget hozhass létre.

Gondolom nincs, így Amerika kilőve.

2016. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amerikába nem engednek csak gy be bárkit. Zöldkártyáért sokat kell mutyizni.. vagy jó oldalra házasodni. Amúgy is, esküvőszervező nem egy olyan szakma/hivatás amiért örömmel befogadnak téged.
2016. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy karriered lehet, ha a meeting szót nem sikerült helyesen leírnod.
2016. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!