Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire jövedelmező a tőzsdei...

Mennyire jövedelmező a tőzsdei spekuláció?

Figyelt kérdés
Össze lehet ezt hasonlítani a játékgépezéssel?
2010. ápr. 20. 21:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
19:32-es. Te tanultál valamilyen brókersulit?
2010. szept. 8. 20:39
 12/20 anonim válasza:

Hogy a kérdésedre válaszoljak nem, de a bróker feladata egyébként is más, de értem a kérdésed, és veled is megosztom a könyvtárat:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Mennyire jövedelmező a tőzsdei spekuláció?

Össze lehet ezt hasonlítani a játékgépezéssel?"



hát összelehet hasonlítani bár én ilyen kérdést nemtennék fel nagyon messze vannak egymástól


játékgépezéshez szerencse kell meg egy hülye aki elötted feltöltötte a gépet míg tőzsdézéshez sok pénz, tapasztalat és némi tehetség persze a spekulációkhoz


hát konkrét összeget nemlehet mondani h mennyire éri meg tözsdézni minél jobb vagy benne annál többet ér nézd meg sorost hát nagy a verseny meg hát egyedül kitapasztalni nemlehet


hosszútávon megéri úgy hogy nemis figyelsz oda rá csak veszel egy stabilan növekvő értékpapírt rövidtávon meg inkább add be vmilyen cégnek h foglalkozzanak velük ők


az elmúlt hónapba a legdurvábban növekvő magyar értékpapír +20%ot nőtt csak h legyen vmi viszonyitásod

2010. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

*****


én ebből érettségiztem szerettem mert nemkellett rá sokat tanulni



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Összehasonlítani mindig lehet. Eléggé egyszerűen van feltéve a kérdés.
2010. szept. 8. 22:49
 16/20 anonim ***** válasza:
Stabilan évi 100% körüli nyereség teljesen reális egy tapasztalt tradernek.
2010. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Uoltsó válaszolónak!


Ezt még féligazságnak sem mondanám! Ha nagyon nem mozog a piac akkor, még egy tapasztalt kereskedő sem csinál mondjuk az 50 milliós azévi kezdőtőkéjéből 100 milliót...

2010. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy évig ne mozogjon, csak meg kell találni a megfelelő instrumentumokat.
2010. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

" Stabilan évi 100% körüli nyereség teljesen reális egy tapasztalt tradernek."


Megkérném a válaszolót, hogy mutasson nekem egy "tapasztalt tradert". Mert a legnagyobbak sem közelítik meg ezt a teljesítményt!


Évi átlag 30%-kal kiegyezek!


A mutasson alatt dokumentált, független fél által hitelesített adatokat értettem. Azt bocs, de szimplán nem hiszem el, hogy az ismerősöm ismerőse megcsinálta.


A kérdésre válaszolva: jövedelmező tud lenni, évi 30%-kal lehet is számolni. De ebből látszik, hogy sok pénz kell hozzá.

2010. szept. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

A kockázat ott valahol van, mint a billiárdnál.

Kedves hölgyeim és uraim! Tegyék meg tétjeiket! A kerék nem sokára forog.

Hasonít egy félkarú rablóhoz is, azonban egy kicsit más. Képzelj el egy olyan félkarú rablót aminek több 1000 karja van és naponta több ezren vagy akár 10.000-en is rángatják egyszerre a karjait.

A karrángatások átlaga a fontos. Ezt súlyozgtaják. Ha nem rántanak sokan akkor csökken az átlag. Ilyenkor bukásra kell fogadnod az ezerkarú félkarú rablónál!

De nem is ez a legnagyobb baj vele. Hanem az, hogy bárki beszállhat a szerencsejátékba és bármekkora pénzekkel is játszthat a pénzére. Akár a világ tulsó végéről is.

Eredetileg a zsidók a rengeteg pénzükkel kedvük szerint állítgatták az árfolyamokat. Igy mindig ők nyertek, hiszen tudták előre minek mennyi lesz az ára (értékmanipuláció).


Azonban egy ideje hatalmas pénzekkel jönnek az oroszok, és a Kínaiak is, akik felkavarnak mindent (mint a száradt kutyaszart a tavaszi szél) amikor csak akarnak.

Igy aztán kiszámíthatatlan mi fog történni.

Tegyék meg tétjeiket hölgyeim és uraim! A kaszinóban önök a nyerők!( de leginkább a vesztesek)


A közgázosokról meg annyit, hogy ők is előnyomtatott jegyzetekből tanulnak de azok se érnek egy fabatkát se.

Legfeljebb a fogadások módszereit tanulhatod meg, hoyg hogyan tedd meg csifárbban a tétjeidet vagy hogyan rakd le cifrábban a zsetonjaidat.

Valójában lényegtelen, mert ha BUX akkor nagyot BUksz!

Hidd el nekem, hogy tőled sokkal nagyobb fiúk mozgatják ott az árfolyamokat és te kisfiúként sosem tudhatod hogyan fogják mozgatni.

2011. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!