Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Baj lenne, ha a honlapkészítő...

Baj lenne, ha a honlapkészítő vállalkozásom torrentről letöltött WordPress sablonokat használna?

Figyelt kérdés
Természetesen a cég jogilag mindenképp teljesen rendben lenne, adózna, legálisan működne. A torrentről letöltött sablonok használatáért felelősségre vonható lennék?

2016. aug. 29. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerzői jogokat sértesz vele, akkor igen. A torrent nem feltétlenül sérti a szerzői jogokat, de általában igen. Arra mondjuk kicsi az esély, hogy valaki bepereljen, de nincs rendjén, ha így használsz fel valamit. Vannak ingyenesen letölthető, korlátozás nélkül használható sablonok, azoknak a használatát javaslom.
2016. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen, baj lenne és még ciki is.
2016. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

ez aztán a honlapkészítő vállalkozás. Összedobsz egy wp-t azt mehet az ügyfél a **ba. Gondolom 6 számjegyű összeget azért legombolsz a birkákról.


Bár ki ezét fizet, az meg is érdemli.

2016. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló: természetesen megértem a Te álláspontod is, de szerintem erre is van piaci igény, mivel a legtöbb ember még egy egyszerű WordPress oldalt sem tud elkészíteni magának. Nyilvánvalóan én is tisztában vagyok a szolgáltatásom színvonalával, ez inkább egyfajta "közvetítői szerep" az ügyfél és a technológia, azaz a Wordpress között. Így egyértelmű, hogy az általam kínált szolgáltatás nem egy teljesértékű honlap elkészítése, inkább csak segítségnyújtás a felhasználóknak. A fentieknek megfelelően nem is kérnék többet 10-20 ezer forintnál, mivel tisztában vagyok vele, hogy az általam kínáltak nem képviselnek ennél nagyobb értéket. Illetve nem is lennék képes lehúzni az embereket, szóval kérlek, hogy ne ítélkezz egyetlen kérdés alapján.
2016. aug. 29. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval nem elég, hogy lopsz, de bevallottan azért csinálod, hogy alávágjál azoknak a vállalkozóknak, akik becsületesen csinálják. Büszke lehetsz magadra. Adócsalásban ne adjunk tanácsokat esetleg?
2016. aug. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mozit nem akarsz nyitni torrentezett filmekkel? Szép kis vállalkozás...
2016. szept. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!