Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lett egy saját vállalkozásom....

Lett egy saját vállalkozásom. A helyi újság megszűnt, így abban nem tudok hirdetni. Facebook-om, honlapom van, a lap.hu-n is hirdetek, de eredménytelenül. Kaphatnék ötletekkel, hol hirdessek?

Figyelt kérdés
Masszázsszolgáltatás (szakember vagyok, teljesen elérhető áron dolgoznék és erotikamentesen) egy nagyvárosban amúgy. Köszönöm előre is a segítséged.
2016. júl. 4. 20:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Legyen cégtáblád, és készíthetsz szórólapokat, plakátokat is. (Csak azt vedd figyelembe, hogy az ilyesmihez engedély kell.)
2016. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Hát a masszázs az olyan dolog, hogy nem a közembert kell bevonzd, hanem a pénzes réteget. Annak meg nem fogsz szórólapot adni a hévmegállóban... Kapcsolatok.
2016. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Ez igaz, kapcsolatok szükségesek. Viszont ilyen nekem nincs.

Cégtáblát nem tehetek ki, mert ezt nem engedélyezik.

A szórólapozás ebben a szakmában nem vezet eredményre, csak ha pl. fodrászatba, kozmetikába viszünk pár lapot. Elmentem ilyen helyekre, de senki nem akart közös reklámozási lehetőséget.

Biztosan vannak megoldások, de valahogyan ezeket még nem vettem észre.

Köszönöm az eddigieket.

2016. júl. 4. 21:26
 4/27 anonim ***** válasza:
80%

"Cégtáblát nem tehetek ki, mert ezt nem engedélyezik."


Cégtáblát minden vállalkozásnak KÖTELEZŐ kitennie...

2016. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
....és ha nem engedélyezi a társasház, közös képviselet?
2016. júl. 4. 21:35
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Olyan nincs, hogy ne engedjék kiírni a vállalkozásodat.
2016. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm. Újra teszek egy kísérletet erre, de akkor már jogszabályt is viszek magammal.

Ha van egy postaládám, amin a nevem, emelet, ajtószám van és a kapucsengőn is ott a nevem, ill. az e.v. nyilvántartásban is a saját nevemen, címemen vagyok regisztrálva, ez nem elég?

2016. júl. 4. 21:42
 8/27 anonim ***** válasza:
Én úgy találtam a masszőrömet, hogy a lakótelepen a villanyoszlopokra volt kiragasztva a cetlije, rajta a honlapja címe, amin bővebb infók voltak (masszázsok típusai, árak).
2016. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

telített és rossz hírnevű piac. Ha a vendégeid nem ajánlanak tovább önszántukból, akkor tehetsz te bármit, annit ér mint sz@rnak 1 pofon.


nekem több 100e-be van egy masszőri vállalkozás pesten, 200+e kiszórt szórólappal, meg fb megjelenítéssel a töredékét nem hozta vissza befektetett munkának.. anyagi szempontból meg meg se merem számolni. lényeg, hogy így 2 év után is van még adósságom ebből.



Inkább váltottam munkát, hiába volt a tanfolyam 700e-be.

2016. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Megnézem jogszabályügyileg ezt a villanyoszlopos hirdetési lehetőséget. Köszönöm.


A vendégeim még nem ajánlanak, mert még nem volt senki...

Ha a masszázs nem jött össze, akkor kívánom, az új munkádban legyél sikeres és köszi neked is a véleményed.

2016. júl. 4. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!