Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magyarországon fiatalon...

Magyarországon fiatalon vállalkozni?

Figyelt kérdés

Nem rég végeztem az egyetemen. Mindig is az volt a tervem, hogy bele vágok egy saját vállalkozásba. Elegendő tőkét halmoztam fel az elképzeléseimhez. Azonban ennyi idő alatt elbizonytalanodtam. Nem most rögtön akarok belevágni szeretnék még azért tapasztalatot gyűjteni. Viszont egyfolytában csak panaszokat hallok, hogy ebben az országban mennyire lehetetlen vállalkozni. Kicsit már rám is kihatott és elgondolkodtam, hogy mégis mi legyen. Ez az álmom mindenképp szeretnék vállalkozni. Kérdés, hogy kiköltözés külföldre ahol jobbak a körülmények, pár éve piac ismeret aztán ott egy vállalkozás vagy inkább itthon.


Leoltásokat hagyjátok légyszíves. Tudom, hogy még tapasztalatlan vagyok, nem is most történne ez az egész. Csak fel akarom készíteni magam a jövőre nézve.


2016. szept. 7. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem könnyű vállalkozni Magyarországon, de nem lehetetlen. Legyen viszont kereslet a termékedre, vagy arra, amit csinálsz, és legyen jó marketinged. Ez a kettő elengedhetetlen, különben a tőkét hamar feléled.
2016. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha lehetetlen volna, akkor nem működne 500+ezer vállalkozás az országban...
2016. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az az 500+ ezer konkrétan napról napra él,imádkozik,hogy legyen bérre pénzze plusz talán ki tudvenni a legtöbb 400k-t és akkor az a hónap huhhh királyok vagyunk.

Van pár aki okés,de a legtöbb alkalmazottként többet keresne,és nuku stressz.

2017. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!