Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen uzletet erdemes kezdeni...

Bella bell kérdése:

Milyen uzletet erdemes kezdeni Veszprem megyeben? Ugy tunik, hogy a vilagon itt mar minden van. Az egyetlen hely ami mindeg forgalmas az a kozert, de van minden tanyan legalabb egy vagy minden sarkon egy nagyobbacska faluban.

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Amire van igény! Pl. kocsma
2016. szept. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Erdekes, hogy 2010- ig visszamenoleg olvastam errol a temarol ezen az oldalon es kocsmat javasolnak a legtobben. Tenyleg ugy gondolod, hogy az meg mindeg megy? Annyi van a kornyeken.

Koszonom a gyors valaszodat. Igen panikolunk. Mindenunket felaftunk Amerikaban es az amerikai szuletesu ferjemet rabeszeltem az itteni eletre. Most meg azt latom, hogy nincs sok lehetoseg, nem is merem neki megmondani, hogy mennyire meg vagyok remulve. Buszke akarok lenni Magyarorszagra, hogy itt lehet boldogan elni. Ne haragudj a tul sok infoert. Koszonom megegyszer!

2016. szept. 16. 07:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Tanitsatok angolt arra biztosan lesz jelentkező, nem lesztek belőle az élet császárai, de legalább lesz valamennyi bevételetek. Amióta nincsenek játékautomaták és még dohányozni sem lehet otthon isszák az emberek a legolcsóbb dobozos söröket, szóval a kocsma halott ügy.

Vagy a trafikban megveszik a sört és a felest és megisszák az árokparton...Talán egy meglévő kocsmát, ha olcsón át tudnátok venni, de nagyon rezeg a léc...

2016. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért helyi üzletben gondolkodtok? Szerintem pl. egy webshopban, ami egy bizonyos célpiacot szolgál ki (véletlenszerű, nem túl kreatív példa: farsangi kiegészítők), nagyobb fantázia van.
2016. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bence87 ***** válasza:

Kocsmával az a baj, hogy elvették a kocsmáktól a nyerőgépeket, cigiárusítást, megkapták konkurenciának a Nemzeti Dohányboltokat. Sokan a dohányboltban megveszik a cigit, sorsjegyet, töményet, majd megisszák a bolt előtt, és kocsmába már nem mennek.


Veszprém megye az Balaton északi part. Balatonfüred nagyon népszerű turista célpont. Lehetne esetleg magánlakást üzemeltetni, kiadni Airbnb-n, Booking.com-on. Vagy akár Siófokon, igaz az már nem Veszprém megye, de majdnem.

2016. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bence87 ***** válasza:
Balatonfüreden nekem azt írta ki, kb. 224 Airbnb-s lakás van. Ez pont azt mutatja, hogy megélnek, hiszen ha nem érné meg, nem lenne ennyi vagy nem lenne egy sem. Pont akkor kéne megijedni, ha egyet se találnál. Ha jobb az elhelyezkedésed, jobban hirdetsz, jobb a minőség, akkor lehet keresni valód.
2016. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még a búvóhely szolgáltatás jutott hirtelen eszembe.
2016. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogyha amerikai a párod, akkor talán utazhatnátok arra, hogy amerikaiaknak adjatok ki lakásokat. Akár pár napra is.


Mondjuk nagyon nem mindegy, hogy mekkora tőkétek van amit nem gond, hogyha elvesztetek...

2016. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonjuk a sok hasznos valaszt, ezen mar el lehet indulni. Az airbnb jol hangzik, mar hallottam rola, de Balatonfured annyira zezonalisnak tunik. Ez az elso telunk itt, majd kiderul milyen szezon utan. Azt viszont csodalom, hogy milyen iszonyu iramban epulnek a tarsos hazak. Valaki csak lakik itt telen is.
2016. szept. 16. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!