Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen engedélyekre van...

Milyen engedélyekre van szükség egy ilyen vállalkozáshoz?

Figyelt kérdés
Gyógynövényekkel és az azokból készült krémekkel, tinktúrákkal szeretnék foglalkozni. Hálás lennék minden információért, amit megosztanátok velem.

2016. okt. 5. 16:04
 1/7 anonim válasza:
80%
Ne itt kérdezősködj. Fordulj közvetlenül azokhoz akik kiálliják a vállakozóit. Pl. Okmány iroda ezen részlegéhez. Ott segìteni fognak.
2016. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, talán megfordulnak itt olyanok, akik előttem járnak.
2016. okt. 5. 16:16
 3/7 anonim válasza:
Mit szeretnél velük csinálni?
2016. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Krémet, bedörzsölőt, teát, tinktúrát
2016. okt. 6. 08:54
 5/7 anonim válasza:
Az előző kettő vagyok. A kérdés arra irányult, hogy mint természetgyógyászként kezelést adni vagy csak szimplán értékesíteni? Vagy esetleg nagykereskedőként eladni. Szóval egyáltalán nem mindegy engedélyek szempontjából.
2016. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Saját termesztésű vagy gyűjtésű növényekből előállítani és értékesíteni.
2016. okt. 7. 09:14
 7/7 anonim válasza:
Sikerült már kiderítened valamit? Őstermelőként - szerintem - lehet ilyesmivel foglalkozni.
2017. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!