Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magánszemélyként van-e lehetős...

Magánszemélyként van-e lehetőségem arra, hogy egy adott cégről információt kapjak?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt; bevétel, adózott összeg stb... Találtam pár kifejezetten erre a célra létrehozott oldalt, de egy olyan cégről szeretnék információt, amit nem találok az interneten, van erre bármi mód?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. okt. 17. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
e-beszámoló
2016. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
de ha nem tudtad, hogy ez az oldal létezik, akkor kb nem fogod tudni használni az ott fellehető információt.
2016. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem ismertem az oldalt, de informatikusként elég szánalmas lett volna, ha nem tudom használni..


Köszönöm a segítséget, meg is találtam amit kerestem.

2016. okt. 17. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
nem az oldalt nem tudod használni, hanem az információt. Hiába nézel árbevételt, az magában nem infó, ahogy a mérleg egyes sorai sem... aki tud mérleget elemezni, az tudta volna, hol kell keresni. És ez nem rosszindulat, hanem tény.
2016. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
A mérleg elemzése azért nem egy Hilbert-transzformáció, kis guglizással hamar meg lehet érteni a lényeget...
2016. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azt állítottam, hogy értek hozzá, de azt az információt, amire szükségem volt ki tudtam belőle halászni.
2016. okt. 17. 22:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Tele van hasonló anyagokkal a net, azért ennek az értelmezéséhez nem kell doktori:


[link]


[link]

2016. okt. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

" Tele van hasonló anyagokkal a net, azért ennek az értelmezéséhez nem kell doktori: "


Na hát na... persze, tök amatőr szinten lehet nézegetni, hogy jé hát ennek ennyi bevétele van, de tök jó neki, de ez kb. olyan mint amikor azt mondja valaki, hogy "én tudok interneten híreket olvasni, meg CD-t írni, szóval értek az informatikához". Nem véletlenül egy külön iparág a könyvvizsgálat.

2016. okt. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!