Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti milyen webaruhazat nyitnáto...

Ti milyen webaruhazat nyitnátok ha lenne rá penzetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Numizmatikait
2016. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom milyet, csak azt tudom, hogy hogyan :D Én személy szerint úgy indítanék el egy webáruházat, hogy vásárolnék egy domaint címet 3000ft/év aztán egy blogger webáruház sablont 3000 Ft ráraknám a bloggera aztán ingyen összekötném a többi szociális hálóval, így ha valamit megosztanék rajta nem kéne külön minden egyes szociális hálón megosztani, így időt spórolnék, továbbá a keresőben javulna a helyezésem mivel több link mutatna vissza a webáruházra ingyen SEO. Aztán néhány ingyenes pluginnal felturbóznám a webshopot mint pl jobb alsó sarokban közvetlen chat elérhetőség bal oldalt illetve a termékek alatt share illetve rate funkció, telepítenék egy ingyenes hőtérképet is , hogy lássam, hogyan viselkednek a vásárlók a webshopon, mi az ami kelendő mi az ami nem ami jobban megy azt fentrebbre helyezném, csinálnék nyereményjátékot a geamben az a legjobb oldal ilyen szemszögből óriási forgalmat lehet vele generálni, így növekedne a webshop rajongótábora, aztán bérelnék egy vpn szervert 1000ft/hónap ahol is botokat futtatnék amik crediteket gyűjtenek, így ezeket a crediteket felhasználnám arra, hogy a felhasználók a webshopban található termékeket megosszák a szociális hálókon, ha ezzel kész lennék, elérhetővé tenném a webáruházamat az Apple store illetve a Google Play, Opera mobil store illetve a Chrome store és az Amazon storgeban mint applikációt, ennek ára Apple developer account 99 usd/év Android google play developer account 25 USD Chrome mobil store price 5 USD ha ezzel is kész lennék, akkor glemen vásárolnék egy premium accountot $39 usd/hó így kitudnám nyerni azokat a személyeket akik feliratkoztak a nyereményjáték alkalmával a hírlevelmre így egy ingyenes hírlevélrendszerrel készítenék akciókat minden hónapban ahol is lenne egy kuponkód ami motiválja a vásárlókat a további vásárlásra, már igazándiból csak a termékek feltöltése a weboldalra, illetve a vállalkozói engedély kiváltása maradna, így pár tízezer forintól készítenék egy sikeres webáruházat magamnak, én legalább is így csinálnám, bár kíváncsi vagyok arra, hogy más, hogyan csinálná.
2016. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!