Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy fotós is kereshet olyan...

Egy fotós is kereshet olyan jól, mint mondjuk egy mérnök?

Figyelt kérdés

Esetleg ügyvezető vagy más ilyesmi,amit férfiak töltenek be?


Igazából elég vgyes a felhozatal, csak a facebookot böngészgettem,bár azt gondolom,talán valami nagy anyagi háttér rendelkezhet ezek az emberek mögött..

Szóval vannak ott olyanok,akik valamilyen budapesti vállalatnál dolgoznak vagy fodrász,ügyvéd,esetleg az említett fotós vagy modelljedés,de emellett egyetem és kitudja még milyen munka..Jelen esetben csak férfiakról van szó. Vagy még az " alja" a vendéglátósok.meteknek az embereknek facebokjaik alapján az új 7-es bmw-vel villognak,porscheval vagy audival a házuk is szép egynél láttam,hogy minimál stílusü házuk van,jól néz ki. Meg azt rakjákfel,ahogy a rakparton minél többel megy.. Nyaralások hada amerikában vagy valami szigeten..


Egy átlag embernek ezeket sikerülhet megvalósítani ? Vagy ez inkább szülői támogatásból csak.. Többsége 27-36 év közé tehetőek..

Én 22 éves vagyok egy asztalos szakmával és úgy érzem amit a facebookon lenyomnak az tőlem nagyon messze van, szeretnék én is olyan életet, munkakört vagy valamit.

Mit erdemes tanulni,mi az amit dolgoznak budapesten a 30 év körüli fériak?


2016. okt. 25. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

celebeket, világhírű sztároknak vagy a privát leszerződtetett fotósa, akkor igen..


amúgy egy vagy a sok közül.

2016. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Öcsém, hol vagy asztalos?

Itt Debrecenben nem találok egy valamire való és jó asztalost, aki gyorsan megoldana nekem pár dolgot...

2016. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!