Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy tudok sok pénzt keresni?...

Krisztián1958 kérdése:

Hogy tudok sok pénzt keresni? Amihez nem kell sok pénz, hogy bele fektessek de jövedelmező!

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki erre a kérdésre keresi a választ, de csak kevesen találták meg, ők viszont nem akarják elmondani.
2016. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, de ha rájöttél, akkor ne felejtsd el elmondani!
2016. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
online üzlet, domain meg tárhely max 20e Ft egy évre.. aztán határ a csillagos ég.
2016. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Egy kisebb összegért elmondom.

Legalább is egy pár részét.

2016. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Belépsz a fideszbe.
2016. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Online vállalkozás: szolgáltatás vagy online tanfolyamok, esetleg webáruház.

Nem igaz, hogy nem mondja el senki, elég sok marketing szakértő beszél róla és tanítja. Csak hát munka nélkül ez sem megy.

2016. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 VikATanacsTalan ***** válasza:

Én ezzel kísérleteztem, de úgy tűnik, hogy a tőkeáttételes CFD kereskedés jobban megy.

[link]

2016. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tanulás pont ilyen, ahhoz "csak" kitartás kell, de jól jövedelmez.
2016. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Phantunnel válasza:
62%
A múltban volt igaz ez a tanulásra. Rengeteg a munkanélküli diplomás, vagy ha mégis dolgoznak, nincsenek megfizetve legtöbbjük. Manapság talpraesettnek kell lenni, gátlástalanul törni előre, lopni, csalni, nyalni.-ez az igazság.
2016. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!