Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen állat (vagy akár...

Milyen állat (vagy akár növény) tenyésztése/termesztése az amit könnyű kis szobában kivitelezni és jövedelmező?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy sokat hallottam ilyet hogy valaki pl kigyókat tart, a 3 nőstény kitol vagy 80 tojást aminek a darabját 8-10ezer forintért lehet eladni. vagy pl valami különleges csigafajról is hallottam amit jó drágán el lehet adni, na ilyenek érdekelnének ha valaki tud valamit :D

mert nekem csak felületes a tudásom és nem tudom mi igaz, milyen fajt érdemes stb



#munka #pénz #állattenyésztés #bövénytermesztés
2013. nov. 5. 19:36
 1/10 Linkoln ***** válasza:

Kokacserje elég jól hoz... :D

Amúgy nem tudom, fekete munka, akkor már inkább valami egyszerűbb dologba csalnék a helyedben. (Persze én nem csalnék)

2013. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:D:D maradnék a legál dolgoknál de amúgy korrekt ötlet.


de nem értem a szemedben ez miért számít csalásnak, csak állatokat tenyésztenék és eladnám, ebben szerintem semmi megvetendő nincs :D


szóval várok még ötleteket!

2013. nov. 6. 02:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Akváriumi halak, de főleg növények. Meggazdagodni nem fogsz, de egy kis zsebpénzed lehet belőle.
2013. nov. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Linkoln ***** válasza:

Igen csak ha nem vagy őstermelő, akkor biztosan nem szerezhetsz jövedelmet adómentesen ebből sem. Sőt, azt hiszem őstermelőivel sem.

De lehet hogy félreértettelek. Azthittem hogy jelentős összegeket akarsz ezzel keresni.

Ha csak annyi hogy tartasz pókokat, kígyót esetleg, egzotikus állatokat egyet kettőt az nem probléma. Csak kicsit rizikós, mert elpatkolhatnak. De amúgy, jó ötletek azok is, nem hinném hogy van jövedelmezőbb az egzotikus állatoknál ami szobában tartható.

De utána kell nézni rendesen, mert tényleg szeretnek kimúlni sajnos.

2013. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen, akkor félreértettetek :D koleszos vagyok és csak jó lenne egy kis plusz zsebpénz, ennyi a terv :D


örülnék egy konkrét állatfaj nevének is mert nem minden csigára vagy pókra van kereslet :D

2013. nov. 6. 09:32
 6/10 anonim ***** válasza:
és ehhez miért kell minden mondat végére smájli? :-D
2013. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mert megvolt anyád :D
2013. nov. 8. 12:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Hú de intelligens megnyílvánulás... Gondolom szakmunkás képzőben vagy kollégista.
2013. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
persze, én voltam anyád szobatársa :D
2013. nov. 10. 14:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Nevelj a hátadon bolhát, kilóját eltudod adni kiszárítva 70Ft-ért. Mást nem nézek ki belőled :D
2013. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!