Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozást szeretnék nyitni,...

Vállalkozást szeretnék nyitni, lehet családi házat kialakítani hozzá?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy saját szépségszalont. Szinte gyerekkorom óta az álmom, mindent elterveztem, azt is, hogy kikkel szeretnék dolgozni. Bababarát szépségszalon lenne, külön kis "játszóházzal". Régóta gyűjtök hozzá, igen. :) Nem rég kezdtem olvasgatni a kezdéssel kapcsolatban, édesanyám is majd segít, ő is vállalkozó. Az alapok megvannak. Egyenlőre bérelnék hozzá helyet, még nem szeretnék venni, boztos ami biztos alapon :) viszont! ahol lakom, ott van egy nagy terület, ahol nincs szalon. Nagyon nagy terület egy megye székhelyen :) oda szeretném! viszont kevés a kiadó ingatlan üzlethelyiségnek! Lehet családi házat bérelni, kifejezetten üzlethelyiségnek? :) kialakíthatom annak?

2016. okt. 25. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet, ha találsz olyat, amit kiadnak neked és hozzájárulnak, hogy ilyesmit csinálj benne.
2016. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem macerás egy családi házat üzletté nyilvánítani, főleg ha béreled, de annyira nem értek hozzá, csak én is utánaolvasgattam ennek nemrég, és arra jutottam, hogy egy üzlethelyiség bérlése sokkal egyszerűbb.

Egyébként jó az ötlet, hogy bababarát szépségszalont nyitsz, megvan benne az a plusz. :) Úgyhogy hajrá!

Esetleg vállalkozást indító támogatások nem érdekelnek? Most van többféle is, nézz utánuk.

2016. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!