Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A városom logóját használhatom...

A városom logóját használhatom reklám célra?

Figyelt kérdés
Szórólap, plakát, honlap stb. Kistermelő vagyok és az lenne a lényeg hogy megmutassam hogy helyben lakom, itt termelek. Önkormányzathoz bementem, de nem tudtak mit mondani, illetve mondták kit keressek csak éppen nem volt időm rá, meg amúgy is szeretnék több helyről infót, nehogy később találják ki hogy mégsem lehet, miután elkészítettem a dolgokat.

2016. okt. 27. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Megmondták ott helyben mit kell tenned, de nem volt rá időd.. Létezik telefon és/vagy e-mail, megkeresed az illetékest és ő majd megmondja a frankót.
2016. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, címer nem logó. Szeretnék több helyről infót, mert megszoktam már, hogy a legtöbb hivatalban közintézményben stb., mondanak valamit csakhogy mehessenek vissza kávézni. Aztán lehet hogy fél év múlva kitalálják, hogy megsértettem a szerzői jogaikat fizessek x milliót vagy perelnek, tökmindegy besz**om.
2016. okt. 27. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért jó, ha van bizonyítékod. Például ha emailben beleegyezik az illetékes, utána már nem tehetnek semmit.
2016. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom minden városban mások a szabályok,de itt egy példa Sopron város címerének használatának jogára:

[link]

2016. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!