Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lottó terminál telepítését...

Lottó terminál telepítését elutasította gazdaságossági okra hivatkozva a zrt. Rá 3 hónapra a szembe szomszéd megkapta a terminál telepítés lehetőségét úgy, hogy csak egy üres porta volt ott, mnden előzmény nélkül. Feladat?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs feladat. Ez egy ilyen ország. Uram-bátyám-sógorkomám rendszer ellen nincs jogorvoslati lehetőség.
2016. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ede1219 ***** válasza:
81%
Mi a kérdés?!
2016. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az én v.egységem egy igényesnek mondott söröző, pub jelleggel, újság, fagylalt- nyáron- , stb profillal, bevezetett vendégkörrel, 10 éves múlttal. Tehát a kérdőívben kért adatokra konkrét számokat dudtam írni, nem majd a jövőben teljesíteni akart számokat igértem, mint a szemben levő. A profilja ugyan az lesz- még nem is kapott működési engedélyt- Ja az elutasításban az szerepel ,hogy mivel 500 m belül van posta, amiben hétköznap van lottózás lehetőség, -ez nem így van pontosan írva-így erre a helyre nem kíván lottó terminált, sorsjegy árusítást kiadni a sz j zrt. Szóval lehet-e perelni a szzrt-t. Mert itt tényleg valami sogor-koma mutyi van a háttérben
2016. okt. 30. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Az is söröző lesz?
2016. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

A Szerencsejáték Zrt oda adja ki az engedélyt, ahova akarja. Nem kötelező neki a Te számodra megadni az engedélyt - még meg is indokolta, miért nem adja meg.

Elhiszem, hogy igazságtalannak érzed, de mégis hogy akarsz pereskedni? Hogy bizonyítanád be, hogy Neked "jár" a terminál, illetve, hogy valakinek a vkije kapta meg?

Mi lenne a per tárgya? Arról nem beszélve, hogy az idegrendszered, a pénzed, minden rámenne - ők meg szép elegánsan kibújnának belőle, hogy ott jobb a megtérülés, stb...

Majd talán lassan felébrednek az emberek, hogy ez erősen fennálló sógor koma-rendszer csak annak jó, aki közel ül a tűzhöz...

2016. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megindokolta, csak az engedélyt megkapó méterre pont annyira fekszik kizáró okként működő postától mint én, mivel a szembe szomszédom... A per tárgyát majd megfogalmazza az ügyvédem.
2016. okt. 30. 17:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Én elfogadom, hogy pl. indokként ill. elutasításként a közeli postát hozta fel a sz.j.zrt- bár mindenki látott már plázákban, bevásárló üzletekben akár 20 m belüli lottó terminálokat- . Sajnos szerintem rossz az indok, mert ha azt írná, hogy szar a hely, 5 lépcsőn kell bemenni, szürke a pult stb. s ez nem illik a sz.j.zrt arculatába,na ez kizáró ok, mert ez tény, de hogy a fekvési hibát hozta fel nálam, másiknál meg az nem kizáró ok? Na ezt nem.
2016. okt. 30. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!