Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell egy autószerelő...

Sutix12 kérdése:

Mi kell egy autószerelő műhely megnyitásához?

Figyelt kérdés

Legfőképp szerszámok/berendezések/gépek érdekelnének, de minden mást szívesen meghallgatok!


Mielőtt valaki is írna olyat, hogy minek akarok műhelyt ha nem is tudom mi kell hozzá, leírnám hogy igazából nem szeretnék műhelyt nyitni, csak van egy projekt nevű tantárgyam amiben mindenki választhatott egy témát és én a vállalkozás alapítását választottam. A projekt nélkül sajnos nem mehetek el vizsgázni és nem lesz szakmám ha nem készítem el (pénzügy-számviteli ügyintéző). Az autószerelő műhelyre meg csak azért esett a választás mert mindig is érdekelt a dolog annak ellenére hogy nem értek hozzá.


Köszönöm előre is a válaszokat :)



2016. nov. 7. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább próbálj olyan tárgyat témát keresni, amihez értesz valamit, és könnyen össze tudod szedni, hogy mi kell hozzá.


Egy autószerelő műhelyhez rengeteg holmi kell, egy ruházati bolthoz sokkal kevesebb, és ez utóbbit józan paraszti ésszel is ki tudod tölteni

2016. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenképpen megfontolom majd a későbbiekben a tanácsodat ha nem jutok olyan infókhoz de kitartok a dolog mellett, hisz nyilván te se csinálnál olyat ami nem érdekel
2016. nov. 7. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!