Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti milyen saját vállalkozásba...

Ti milyen saját vállalkozásba fogtatok bele, ami egy bizonyos szinten jövedelmező volt?

Figyelt kérdés
Milyen vállalkozási ötleteitek voltak ami meg is valósult? Nehezen indult-e és meddig működött.

2016. nov. 8. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Nekem már nem kell dolgoznom, mert így alakította az élet.

Örököltem rengeteg földet, kiadtam mind, és a bérleti díjból olyan életem van, mintha vállalkozó lennék.

Az elején még gondolkodtam hogy vállalkozást csinálni, de ahhoz alkalmazott, géppark, meg rengeteg stressz kell.

Így meg nyugodtan minden évben meg van a bevétel.

A stressz meg mást terhel.

Ebből most tanulok egy külföldi egyetemen, és bérelek kinn egy lakást.

Doktorálni akarok majd, utána meg talán a skandináv vagy egyesült államokba kimenni.

2016. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy, sok sikert továbbra is! Azért kérdezem, mert elég nehéz a munka ahol dolgozok, szeretnék egy vállalkozást indítani, egy kissé változtatni a pénzkeresés módján. De az igaz, ahogy irtad, vállalkozónak lenni stresszes dolog.
2016. nov. 8. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyat kezdj először, amihez értesz. Utána meg lehet kísérletetezgetni más dolgokkal is, csak amihez kezdesz, meg kell tanulni A-tól Z-ig. Ha rám hallgatsz vállalkozóként legalább 2 lábon állsz, ami azt jelenti hogy van legalább 2 egymástól független vállalkozásod. Ez persze nem kevés munkával jár, dehát vmit vmiért. Nem ritka, hogy kirúgják alólad az egyik lábad, ez esetben ott a másik :)
2016. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bezártam a boltot, és kiadtam az üzletet bérbe!

Idegeskedjen, meg próbálkozzon a sok szerencsevadász..

Tejelnek fixen, és fel se kell érte kelnem!

A következő bizniszem meg valami online lesz, már csak jó ötlet kell.

Egy újabb pénzügyi "önjáró".

2016. nov. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!