Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tisztelt fórumozók! Autószerel...

Tisztelt fórumozók! Autószerelő műhelyt szeretnék nyitni, és az ehez szükséges előírások, beszerzendő engedélyek érdekelnének. Milyen helyiségeket kel megépíteni? Milyen biztonsági berendezések kellenek? Az építendő műhelyhez kel-e parkoló?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt mind el tudja mondani a területileg illetékes önkormányzat vállalkozói csoportja.
2010. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem van egy műhelyem 10 év működik én építettem és eladó Kft-vel együtt ha érdekel.

Mire egy műhely felépül és minden papír meg van az ember bele őszül én tudom!

Egyébként területenként változik minden vannak olyan helyek ahol új engedélyeket nem is adnak ki érdemes előbb utána járni mielőtt az elkezd valaki beruházni.

2010. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!