Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha magyar ev.eu. és eu....

Ha magyar ev.eu. és eu. Kívüli külföldi országnak értékesít akkor hogy működik az áfa?

Figyelt kérdés
Illetve külföldi magánszemély is és cég esetében is le tudná nekem írni valaki!?
2016. nov. 26. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress egy könyvelőt - Ő majd elmagyarázza vagy kérdezd meg a NAV-ot telefonon.

Nem "szemétségből" nem írom le, hanem azért, mert túl bonyolult, amit kérdezel, nem mindegy, KATA-s, ÁFA mentes-e az egyéni vállalkozó vagy sem, magánszemély-e vagy cég, akinek elad, stb.

2016. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Katas adózásban! Írtam, hogy magánszemély és cég részére is kíváncsi lennék, illetve EU-s és nem EU-s tagállamok Esetére is! Jelenleg a nav hétvégén nem tudsz tájékoztatni! Ezért gondoltam megkérdezem itt hátha van jószándékú okosabb emberrel itt!
2016. nov. 26. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!