Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnék fordítóirodát...

Hogyan tudnék fordítóirodát nyitni?

Figyelt kérdés

Van jópár soknyelven beszélő fordító ismerősöm, többen közülük éppen állást keresnek. Én is több nyelven beszélek komoly szinten, és szeretném magam irányítani a munkát. Cégbejegyzés, weblap, ilyesmikkel kell, hogy kezdjem? Van néhány visszatérő ügyfelem is, akik személyemhez kötődnek, úgyhogy azt hiszem nem lenne gond.


Köszönöm előre is a válaszokat, ötletekkel is bombázhattok!


2010. ápr. 30. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A néhány visszatérő ügyfél édes kevés még a rezsihez is sokszor, nemhogy alkalmazottakhoz...

Ha úgy gondolod, hogy jók vagytok, és sokkal többet tudtok sokkal jobb áron nyújtani, mint a piacon lévő másik kismillió fordítóiroda, akkor vágj bele.

Egy cég vagy vállalkozás kell hozzá, és onnan düböröghet a biznisz.

2010. máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs köztetek aki még egyetemista? Vagy keressetek egyet, mert az adózás úgy jóval kedvezőbb!
2010. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy még fontolgatsz-e ilyesmit, de érdemes megkérdezni egy olyan irodát, aki tud adni fracnhise jogokat és akkor olyan irodát tudsz nyitni, amiben már megvan szinte minden tudás, tapasztalat, kapcsolat, fordító, ügyfél stb. Én úgy tudom, hogy a villám fordítóirodánál lehet franchise jogot venni, de nem hallottam, hogy milyenek a feltételek.
2017. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!