Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Közvetlenül gyártótól kisválla...

Közvetlenül gyártótól kisvállalkozások tudnak beszerezni?

Figyelt kérdés

Egy magánvállalkozást szeretnék indítani?

Magyar telephellyel rendelkező gyártótól lehet közvetlenül beszerezni?



2016. dec. 10. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol tartasz a vállalkozás indításban? Van már üzleti terved? Kiszemelt helyed, ahol árulsz? Tudod, mennyi a bérleti díja és a rezsi? Van rá tőkéd? Kiszámoltad, kb mennyibe fog kerülni egy hónapban a vállalkozás fenntartása és hogy hány emberrel fogsz dolgozni?


Azért kérdezem ezeket, mert nekem úgy tűnik ( vállalkozó vagyok), hogy a végétől akarod kezdeni a folyamatot, nem az elejéről.


Egyébként a válasz igen - bár attól is függ, hogy mit.

2016. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elméleti lehetőség adott, attól függ, hogy meg tudsz-e állapodni a gyártóval. Elképzelhető, hogy néhány darabot is elad, de az is lehet, hogy több ezret sem és azt mondja, hogy vedd meg a nagykereskedéstől.
2016. dec. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló

Igen kiszámoltam

De nem üzletet hanem webshopot fogok indítani

Egy bizonyos kategóriára koncentrálva

2016. dec. 11. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Technikailag tudsz venni. Max a gyártónak mennyiségi megkötése lehet.

Illetve az is befolyásolhatja a vásárlást, hogy van - e jogosultságod vásárolni. (Pl. vegyszer, permetszer, amihez megfelelő végzettség kell).

Ezeket laikusként írtam, de szerintem ez így van.

2016. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért webshopot fenttartani is kell. Havonta kell karbantartani, finomítani a kódot.

3 webshopot csináltam és bizony sokszor menet közben jönnek ki a hibák.

A reklám meg egy másik dolog, oda is kell legalább havi 100-200 ezer.

2016. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha béreled a webshop - ot, akkor nem kell egyszerre egy nagyobb összeget kifizetned. A reklámköltség viszont attól is függ, hogy hány emberhez, milyen csatornákon keresztül szeretnél eljutni.
2016. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!