Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 3D nyomtatás szolgáltatásnak...

3D nyomtatás szolgáltatásnak lenne felvevőpiaca magánszemélyeknél (nem profi ipari felhasználás)?

Figyelt kérdés

Olvastam néhány hirdetést ahol milliós értékű profi gépekkel ezred milliméter pontossággal jó drágán nyomtatnak.

Én olyanra gondoltam, ahol olcsóbb nyomtatóval igaz csak tized milliméter pontossággal nyújtanák ilyen szolgáltatást főként magánszemélyeknek. Van ahol ez a pontosság is bőven elég. Pl. kisebb figurák vagy autó/motor egyedi optikai tuning elemek.


2016. dec. 11. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenre van piac, csak nem mindegy mennyi pénzből tudod azt elérni.
2016. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már léteznek ilyen szolgáltatók, csak kérdéses, hogy az elég drága alapanyag és viszonylag drága gép árát hány megrendelő hajlandó megfizetni.
2016. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most vettem egy gépet, ami közép kategória közepe körül van.

Nem volt olcsó.

Kíváncsi vagyok te mennyiért vetted a gépedet.

Mert bizony hiába van ráírva ez meg az, a közel 1 milliós ultimaker is valahol középkategória alján van.

2016. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!