Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi bérleti díjat szedhetek...

Mennyi bérleti díjat szedhetek be tulajdonosként induló szépségszalonban a vállalkozóktól?

Figyelt kérdés

Csak főiskolai végzettségem van, és a belvárosban, és nagy városban szeretnék nyitni szépségszalont: Fodrászat, kozmetika, masszázs, műköröm, infraszaunával, szolival, és táplálék kiegészítőket akarok forgalmazni. Mivel nincs kozmetikus végzettségem, szükségem van a kozmetikus alkalmazottra, hogy szolit üzemeltessek.

Én lennék a recepciós.

1. kérdés: Lehetek én a recepciós, ha a pénztárgépet nekem kell kezelni, de papírom nincs róla (tanfolyam)?

2. kérdés: Hogyan dolgozzon nálam a kozmetikus, a masszőr, a fodrász, és a műkörmös? Mert eddig 2 verziót láttam: vagy bérleti díjat szed be a tulaj a vállalkozóktól, vagy alkalmazásban vannak, a tulajnak fizet (recepciósnak) a vendég, és akkor gondolom fix fizetést kapnak meg némi jutalékot.

3. kérdés. Hogy járnék jobban, ha bérleti díjat szedek, vagy ha be vannak jelentve?

4. kérdés: Konvektoros fűtés van az üzletben, lehet vmi gixer, ha állószoli lesz kivezetéssel? Azaz visszajöhet a szénmonoxid a kéményes konvektorból a vákum miatt?

5. Mielőtt bármilyen átalakításba kezdenénk, hol lehetne utána érdeklődni hivatalosan is a kérdéseimnek?


Előre is köszönöm segítő szándékotokat!


2010. máj. 3. 13:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!