Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A magán munkaközvetítői...

A magán munkaközvetítői tevékenység hogyan néz ki a gyakorlatban?

Figyelt kérdés
Egy ilyen vállalkozás elindításán gondolkozok, a jogszabályban előírt feltételek adottak, a munkaerő adott, a munka adott. A fő kérdéseim a technikai részletekre vonatkoznak. Egyszemélyes Kft formájában érdemes e belevágni ebbe? Hogyan néz ki a gyakorlatban? Főleg mezőgazdasági idénymunkára közvetíténénk ki embereket, adott egy gyümölcsös pl, ahova tudok vinni kb 20 embert egy napra. Ilyenkor az embereket a gyümölcsös emdberei jelentik be egyszerűsített foglalkoztatás keretében és a fizetésüket is ők rendezik? A közvetítő cégem feladata konkrétan miben merül ki azon kívül, hogy megegyezek a gyümölcsös főnökével és leszállítom neki az embereket?

#egyszerűsített foglalkoztatás #egyszemélyes kft. #mezőgazdasági idénymunka #munkások bejelentése a NAV felé
2016. dec. 26. 23:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést az elgépelésekért.
2016. dec. 26. 23:56
 2/7 anonim válasza:
100%
Lecsukatnám az összes munkaközvetítőt... lehuzzák az emberröl a bört is.... a munkaközvetítő nemdolgozik... pl kiközvetítesz egy melost pl egy gyárba ott megkapna pl netto 130-at abbol csak 100 at kapna meg kb mert te fhasz vagy és lenyulsz belölle 30-ezret...
2016. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ők se dolgozhatnak ingyen nyilván. Abba viszont egyetértek hogy sokat vesznek el maguknak
2016. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megint az általánosítás, én lennék a kivétel, aki korrekt módon csinálja. Tisztában vagyok a helyi, napi idénymunkás fizetésekkel és nálam 1500-2000 Ft-tal többet kapna az illető és nem kéne több, mint 300 km-t utaznia. A melósok kerestek meg, hogy csináljam meg a céget minél előbb. Csak az ő szempontjukból: a mostani melóhelyüktől 200 km re közelebbre tudok munkát intézni teljesen legálisan, és hetente legalább 7500 Ft al többet keresnének. És az se mellékes, hogy szinte személyesen ismerek mindenkit.
2016. dec. 27. 00:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval itt nálam a történet minden szereplője jól járna, mert nálam a történet onnan indul, hogy személyesen ismerem ezeket az embereket és jobb körülményeket tudok nekik biztosítani és nem az extraprofit motivál.
2016. dec. 27. 00:37
 6/7 anonim válasza:
akko mi motivál? :D persze hogy nem a profit... csináld ingyen akkor :D
2016. dec. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az motivál, hogy legálisan tudok munkát szerezni általam ismert dolgos embereknek egy olyan mezőgazdasági területen, ahol csak céges kiközvetítést fogadnak el, megbízható embereket tudnék küldeni, sokkal jobb fizetést kapnának, nem kell hajnali 4 kor kelniük és ki tudok alkudni nekik olyan bért, amiből nekem is marad a cég továbbfejlesztésére. Ha én ezt meg tudom csinálni és ezáltal jót is teszek velük is, magammal is, ismerem is őket, akkor miért hagynám másra, aki nem nézni az emberi szempontokat.
2016. dec. 27. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!