Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Internetes ruhaüzlethez...

Internetes ruhaüzlethez árubeszerzés?

Figyelt kérdés
Akik foglalkoznak interneten keresztül ruhaeladással(legfőképp gyermek,a többi pedig átlagos felnőttruhàk,tehát nem extravagáns,báli,stb)honnan szerzi be külföldi oldalakról?Korábban egy butikos ismerősöm szerezte be és adta el nekem de az már nincs.Köszönöm!
2017. jan. 7. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Rogyásig van a net olcsó kínai ruhás oldalakkal, lásd Aliexpress.
2017. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves első tudnál még ilyet írni?
2017. jan. 7. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:

"Korábban egy butikos ismerősöm szerezte be és adta el nekem de az már nincs."


Mi nincs? A butik vagy a beszerzési forrás?

Ha a butik nincs, akkor az nem véletlen (az ország tele van ruhával, a neten is vannak, akik 6-8 éve kereskednek, kitűnő beszerzési forrásaik vannak (én sem tudom, honnan, de gyönyörű ruhákat árulnak, törzsvevőik vannak)

Miért nem a butikos ismerősödet kérdezed, honnan szerezte be? Vagy az a forrás nincs már?

2017. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!