Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bútor gyárat szeretnék nyitni,...

Bútor gyárat szeretnék nyitni, hogyan?

Figyelt kérdés

Pontosna mikel hozá,van most egy garázs ahol már készitek én saját kézel butorokat amiket el is adok kisebb boltoknak,de szeretnék a jövőben valami nagyot ebből ki hozni,mi kéne ehez?

terlet az van sok!,csak milyen gépek meg menyi munkás,meg a boltokal való meg álapodás,mégis,ezek,hogyna zajlanak?légyzsi Írjaotk má értelmes választ köszönöm.


2017. febr. 1. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Sajnálom, de erre értelmes választ nem lehet írni...


Először is kell egy értelmes elképzelés, mert a nagyiparú BÚTOR gyártás nem úgy működik, hogy gyártok amit kérnek, mert arra a világ pénze sem elég. Specializálódsz valamire.

Utána beinvesztálsz a gépparkba

Lehetőleg már közben szerzel megrendeléseket a kapcsolataidon keresztül. Ha ezek nincsenek akkor egy lépést vissza és kiépíted őket

Ha megvannak a megrendeléseid akkor veszel fel annyi embert, aki ki tudja használni a gépparkod és ellátja a megrendeléseket


Profit

2017. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,családomban mindenkinek gyár tulajdonos,cseh országban,vagy itt slovákiában,és szeretném tovább vinni ezt az élet szériát!,bár nem tudom milyen gépek kellenének,nem tudok hol utána nézni,esetleg tudnál még nekem Írni egy pár gépet,vagy esetleg egy web oldalt ahol meg találok minden hasznosat? köszönöm.
2017. febr. 1. 16:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de

1 előbb tanulj meg magyarul, ha magyarul kérdeznél!

2 ha a család iparmágnásokból áll, akkor mi a f&szért a gyiken kérdezősködsz?

2017. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na igen, ha gyártulajdonos az egész család miért nem hozzájuk mész?! Nézz körül, ne adj' isten dolgozz a gyárukban pár évet, hogy lásd mégis hogyan működik.


Gépet... ne a géppel foglalkozz, az alapok is hiányoznak. Milyen gépet? Mit gyártanál?! Merőben más gép kell napi 100 nyers fenyő szék gyártásához, mint napi 100 bőr és szövetborítású kanapé gyártásához.

2017. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Olyan embernek aki autoipar,illetve söripar,meg konzervipar ban dolgozik,mi a faaaszt tud a butoripar ról?


meg már jóval előbre tudakoztam,már csak azt nem tudom,hogy kb menyi euroé vagy forintért kel fát vásárolnom kb,erre tudjátok a választ?le Írnátok? kösz

2017. febr. 2. 13:59
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Tudjuk. 18742 euróért kell fát vasarolnod.
2017. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én 24800euroért számoltam,de ha a nagy nenémnek aki már 96éves van magyar országon(felvidéken) rengeteg erdelye,onan ha azokbol dolgoznék akor ingyen lenne nem?már ha rám ruházná az öszeset!
2017. febr. 2. 19:13
 8/10 anonim ***** válasza:
most komolyan, te milyen nyelven beszélsz?
2017. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Slovák,de most jelenleg magyarúl, miért? a magyar nyelv tudásom nem a legjobb,tanulok,jelenleg felvidéken élek azért.
2017. febr. 2. 22:17
 10/10 A kérdező kommentje:

FA:24800 (idővel ingyen lenne,mármint saját erdő rész,)

Gépkezelő:10x480eu

Kárpitos:10x480eu

csomagoló:20x380

Kihordó(szállitó):8x500eu

kertész(ha már lesz erdő azt valakinek gondozni is kel):10x500eu


gondolom gyáraktól nem 1-2euro ért vásárolnak!

én úgy gondolom,hogy kb 15-20ezer euroért max befektetés úgye?vagy az menyire csökenhet vagy növekethet?

2017. febr. 3. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!