Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kezdjek neki egy...

Hogyan kezdjek neki egy asztalos vállalkozásnak?

Figyelt kérdés

Ez a szamám,ezt tanultam. 5-ös volt a szint vizsgám 5-re végeztem teljesen. A tanár mindig dicsérte a munkámat és a vállalkozó is mindig pozitív megjegyzést tett,aminek örültem és ezek biztatóak voltak nekem, még inkább azt váltotta ki belőlem,hogy még nagyobb kedvvel álltam a dolgokhoz, csak aztán eljöttem onnan,mert akkor az utóbbi pár hétre visszatekntve azt mondtam,dehogy maradok ott.


Lassan 3 éve dolgozom teljesen más területen.

Visszatérve..

Gépeim nincsenek,csak egy kettő kisebb

Lapszabász,ami talán az egyiklegfontosabb . Végül iskisebb dolgokat összetudnék tenni ,de mondjuk egy knyhabútor,ajtó,ablak lehetetlen,mert oda is gépek kellenek,most ha elhordok mindent magyobb vállalkozokhoz,akkor azt fizetni kell és ha rárakom a hasznomat nem 140 000Ft lesz egy ajtó, hanem 340 000Ft aztán mennek az ikeába venni 20 000 ért. Vagy legyen fixen mondjuk csak szekrény pédául?


Egyéni vállalkozó esetében mi kell?


2017. febr. 12. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy könyvelőhöz, ő elmondja neked a részleteket, de a leírt körülmények mellett valószínűleg nem érné meg vállalkoznod.
2017. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyéni vállalkozás, meg, hogy van e gépparkod a munkához.. na ezeknek semmi köze egymáshoz. Nav-ot se érdekli, hogy kézzel fűrészeled e a fát vagy géppel. Lényeg, hogy beperkáld a havi 50rugót nekik. Természetesen akkor is, ha nincs bevételed az adott hónapban!


Ha nem lenne végzettséged akkor is lehetnél vállalkozó.. max alkalmaznod kellene egy végzettséggel rendelkező embert.

2017. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xswerdy ***** válasza:
általában a méretre csináltatott bútor mindig drágább lesz, az IKEA-val nem tudsz versenyezni. De akinek méretre kell, az meg fogja fizetni, ha drágább is. Szerintem ha első körben méretre vágatsz mindent a lapszabászatban, azzal is el tudsz indulni. De mondjuk egy IKEA-s konyha beépítéssel és hasonló apróbb munkákkal is el lehet indulni. Pár eszköz ezért kell.
2017. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!