Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek lenne kereslet...

Szerintetek lenne kereslet egyedi, kézzel kötött vagy horgolt figurákra?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozni szeretném, hogy állat- és növényfigurákról, játékbabákról és dekorációs eszközökről van szó, nem ruházati cikkekről. Ha láttok benne potenciált, ti maximum mennyit adnátok mondjuk egy 25-30 cm-es babáért?

2017. febr. 17. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne rá.
2017. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, én biztos nem vennék ilyesmit, mert értelme nincs, csak porfogó.
2017. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ezt baromi egyszerűen ki lehet deríteni. Csinálsz 2-3db populáris kinézetűt és felrakod netre. Ha elviszik van rá igény. Ha nem bírod eladni csak kavicsokért akkor meg nincs.
2017. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem is kell csinálni, mert elég csak megnézni a Vaterán, Meskán, stb. hogy elkel-e és ha igen, mennyiért, mennyi idő alatt?
2017. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Etsy-n nezz korul az arakat illetoen, es oda tegyel fel probakepp 1-2 termeket. Csak a magyar piacon nem erdemes arulni, plane ha csak neten akarod, ahhoz nagyon szuper marketing kene, hogy csak az itthoni vevokbol legyen valami erezheto beveteled.

Viszont ha boltod van valami eleg forgalmas helyen, akkor ugy vettem eszre, az emberek akarmit kepesek megvenni.

2017. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!