Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozást szeretnék...

Bence NOD kérdése:

Saját vállalkozást szeretnék nyitni de nem tudom hogy kezdjek bele coffie shopot szeretnék nyitni és marihuánát árulni Europán belül ötletek?

Figyelt kérdés
Spanyol,Angol nyelven beszélek a Magyar mellett és elegem van hogy itthon nem legális ez a szar mert mindenki mocskos alkesz.. 10 évet termesztettem legálisan Spanyolországban de most Hollandiát esetleg Amsterdamot céloznám meg ötletek hogy vágjak bele?

2017. febr. 19. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Először kelj fel az álmaidból. :D
2017. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Nem alszik, csak be van szívva XD

Szerintem amúgy a holland "gyakori-n" érdeklődj!

2017. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy HOllandiában sem legális a drogokkal való kereskedés? A fogyasztása dekriminalizálva van, az igaz, de a fű árúsítása már sokkal kevésbé egyszerű eset...


És itthon nem azért nem legális, mert mindenki alkesz, hanem azért, mert senkinek nem hiányzik, hogy mindenki füves legyen:D


Illetve azt is tudnod kell, hogy a coffie shop alapvetően nem drogbolt. Árulnak sütit meg füvescigit, de ez csak egy a többi árú közül. Mert mint a neve is mutatja: ez egy bolt.


De ha ragaszkodsz ehhez a hülyeséghez (miért akar valaki bolti eladó lenni, ha beszél 3 nyelvet?:D), akkor ahogy írták: holland GYIK, illetve boltnyitási jogszabályok, stb...

2017. febr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amsterdamban mégis hol?


Külvárosi részen helyieknek, akik a seedshopokban veszik a magot maguknak, vagy elővárosi , ipari negyedek , A10-es melletti sokadrangu motelek mellett olcsó turistáknak , vagy pl. a Belváros?

Miben tudnál többet adni ott, mint a Voyager, Black Panther, vagy épp a Bulldog?


Ahogy írják bolti elado lehetsz akár xxx souvenir shopban is, ahol kapsz és adhatsz el ugyanúgy sütiket, gumicukrot, csokit, stb ráadásul zárt szekrényből party drogokat is , extasy, lsd, stb.


Helyedben olyanba gondolkodnék, ami még nincs és felhasználható alapanyagkent benne a cannabis, hemp hasis stb. Pl. én a redlightba nem láttam fagyist. Egy fagyiskocsival nyáron kiállni viszont talán nem igényel akkora beruházást, mint egy konkurenciával teli környezetben a coffe shop és épp azok mellett tudnal talán hiánypótló is lenni. Lenne más ötletem is, de azt megtartanám magamnak a megvalósításra 😉.


Emellett azért célszerű átgondolni , hogy maga a vállalkozásod is olyan országba legyen bejegyezve, ahol legális a könnyű drog fogyasztása, mert a kompozit megoldások állandó konfliktus források lehetnek a hatóságokkal .

2017. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es, XTC vagy LSDért nagyon megbsznak a hatóságok. Keménydrogokban nincs kegyelem Hollandiában sem.
2017. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ettol függetlenül csak menj be egy shopba. Ott virítanak a zárt szekrényben.
2017. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!