Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megvalósítható az álmom?...

Megvalósítható az álmom? (kávézó/cukrászda/étterem Barcelonában/Madridban)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és az az álmom, hogy lehessen egy kávézóm (vagy valamelyik a 3 közül) Spanyolországban.:)

Nagyjából 20-21 évesen szeretném létrehozni. Erre nagyjából 6,5-7 millió forintom lesz, ha betöltöm a 18. életévemet akkor fogok hozzáférni a pénzhez.

Középszinten beszélek spanyolul.

Barcelonában vagy Madridban ajánlott létrehozni? Estleg mindegy?

Furán jöhet le nektek, hogy itt kérdezem meg, és mondjuk nem kérdezem a szüleimet, de inkább egyenlőre itt kérdezem.:)

Egyébként közgazdasági suliba járok, és nyáron kávéházban fogok dolgozni


2017. márc. 9. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
persze én meg két hektár retekföldet akarok a jupiterre vagy az uránuszra
2017. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Hogy 20-21 éves korodra megvalósítsd erre nagyjából semmi esély nincs.
2017. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom elírtad, kétszer is és 65-70 milliód lesz rá, akkor lehetséges valahol a külvárosban egy szerényebb kávézó.
2017. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
56%

Én meg szeretnék a Bayern München edzője lenni.

Nagyjából ugyanannyi esélyünk van, hogy teljesüljön az álmunk.

2017. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi tőkéből még budapesten sem nyithatnál kávézót, cukrászdát, pláne éttermet meg semmiképp sem. Iszonyatosan nagy tőkeigénye van egy ilyen vállalkozásnak kezdve az eszközök beszerzésétől a hely bérleti díján át az esetleges dizájnoláson keresztül...minden. Biztos átgondoltad Te ezt? Egy kávézónak lenne egyébként a legkisebb tőkeigénye ilyen szempontból, de persze ott is ki lehet maxolni a büdzsét úgy, hogy 100 év alatt se hozzon profitot, ha mondjuk olyan belsőépítészeti elképzeléseid vannak.

De mondjuk 16 évesen ez nem probléma, hogy ezeket még nem látod át. Az viszont dicséretes, hogy van perspektívád a jövőre nézve és nem csak lógsz a levegőben, hogy majd elvégzed a sulit aztán lesz valahogy. A legtöbb korodbeliben nincs ilyen öntudat.

2017. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm #5 :)
2017. márc. 10. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!