Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kaptam egy 150 ezres ajánlatot...

Kaptam egy 150 ezres ajánlatot ami kész témával működne wordpress vagy joomla nemtudom, a leírásba leírom hogy mi van benne. Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

Benne van a bezárásra felugró pop up telepítése, számlázz.hu integráció, logó tervezés, keresőoptimalizálás,90 napos karbantartási segítség, bankkártyás fizetés integráció,

Én nem nagyon értek az ilyenekhez csak a ruhaeladáshoz. Ha én csinálnám wordpressel azt se tudom hogyan telepítsem a domainre az egészet, nem tudom milyen ár lenne a reális, kérlek segítsetek.



2017. márc. 18. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, akkor jó.
2017. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szakszerűen elvégzi, akkor nem mondható soknak.
2017. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először nézd meg a referenciáit, akár vedd fel 1-2 volt megrendelőjével a kapcsolatot és kérdezd meg, hogy mennyire elégedettek a munkájával és az alapján dönts.


Mert elég változatos a piac. Vannak tényleg jó szakemberek akik lelkiismeretesen végzik a munkájukat és vannak olyan is akik szimpla CMS és sablon beállítás után leakasztanak egy kisebb vagyont.

2017. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Közben utána néztem, 100 ezerért megcsinálom neked wordpress + woocommerce
2017. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen-igen én is ajánlottam neki 50-ért e-marketing nélkül ugyanezt, amit kérdez:


[link]



magyarosító bővítmények ingyenes hozzá, bemutató videók a használathoz, karbantartáshoz, adott esetben .csv karbantartás.



Sablon + pl. számázz.hu esetében alapból az e-számlái többe lesznek, mintha nem kötné össze a számlázó gombot a programmal, hanem a rendelések alapján offline állítaná ki a számláit 0 Ft-ért.


Pl. első évre van ingyenes számlázó progi, ami igény esetén szintén összeköthető webáruházzal.


Keresőoptimlaizálás is kérdés, hogy mit tartalmaz egyáltalán, egy SEO sem kerül 100.000-be, de lehet ennyiért pl. adwordsot, facebook kreditet is adni.


De popupért , egy scriptért hülyeség felárat fizetni, ( pláne ha a jobb sablonok még váltó bannert is kezelnek főoldalon pl. )


Logó:.

[link]


Magának pár ezerből megcsinálja, letöltheti többféle nagyságban formában is.


Egyik sem igényel túl bonyolult programozást.


De valóban érdemes kérni referenciát, vagy legalább sablon alapot, hogy lássa valaki esetleg nem e csak egy free verziós dologgal akarja kiszúrni a szemét, -ahogy jól látható pl.a számlázz.hu, bankkártyás fizetési integráció, meg 90 napos karbantartás esetében is - .


Bár szvsz. ha még egy demo verzióba sem engedi belépni, szerintem messzire kerülendő az ajánlat, lévén, hogy free cms motorra épül. Igaz nem is kell neki ettől több kezdéshez, de nem 100-150.000-ért, miközben az egész nem kerül többe 50-60 ezertől. Caklipakli.

2017. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!