Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját Nagy PC játékot szeretné...

Saját Nagy PC játékot szeretnék (Pl olyan nagyott mint a Gta 4-5 csak olyan játék tervem van ami még nem létező, és szerintem nagyon lenne rá kereslet) Hogy tudok egy kész játékot kiadni?

Figyelt kérdés

Hogy kezdjem el?Mik a teendők?


Tudom nincs rá pénzem, mivel több FT Milliárdról lenne szó, de erre van a "Kickstater" nevu oldal. Erre az oldalra jo hogy ha a játék tervet Open source Project-el kezdem/rakom ki?


Mi kell hogy már egy Kész játékot ki tudjak adni?



#kiadása.
2015. okt. 24. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Legelőször láss neki! Mikor már megvan valami értékelhető belőle, tudsz videót mutatni a játékmenetről, akkor majd foglalkozhatsz a Kickstarter kérdéssel. Addig minek? Az oda feltett projektek mindegyike tud valamit felmutatni. Szóval egyelőre fölösleges a legutolsó lépésen töprengeni, amíg nincs meg a játékodból egy bemutatható rész. Persze erősen kétlem, hogy GTA szintű játékot tudnál egymagad létrehozni. Vannak persze egy-két személyes indie fejlesztőcsapatok, de az ő játékaik azért közel sem olyan hatalmasak, mint a GTA 4-5.
2015. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt is olyan kérdezi akinek fingja sincs a programozásról, olyan játékokhoz mint a GTA, legalább 5-600 fős csapat kell, de még a szinkronhangokról, zenészekről nem is beszéltem.
2015. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Először juss el odáig hogy önállóan elkészítesz mondjuk egy Super Mario szintű játékot. Aztán majd lehet további dolgokról beszélgetni.
2015. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért Ön álloan? Fel is lehet embereket fogadni akik értenek a programozáshoz stb...
2015. okt. 24. 11:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Ok, akkor fogadd fel őket, mivel ahogy írtam a Kickstarteren be is kell mutatni valamit, nem csak szépen szövegelni!
2015. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, fogadj fel embereket, akik értenek a programozáshoz.
2015. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#4


És ők szerinted ingyen fognak neked programozni?

2015. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Hát az ő fizetésüket majd összekalapozza kickstarteren. xD
2015. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. Megtanulsz programozni.

2. Csipkebokor vessző.

3. Kifejleszted a programozáshoz szükséges logikád is, tehát pl. trükkök jutnak eszedbe amivel hatékonyabb, látványosabb lehet a programod.

4. Elmész dolgozni egy kis szoftvercéghez, közben pénzt gyűjtesz.

5. Elmész egy nagyobbhoz, évek alatt ha jól teljesítesz akár te is dönthetsz arról milyen játékokat adnál ki.


Most csak ilyen fappy bird szerű szarokkal tudnál bevágódni, de szerintem még azt se biztos hogy meg tudnád írni, esetleg csak amolyan forgatókönyv szerűséget hozhatnál össze.

2015. okt. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkább biztos hogy nem.
2015. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!