Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webáruházamhoz szeretnék...

Webáruházamhoz szeretnék termékfotókat csinálni, ki szeretném emelni, hogy nem kell 100%-os minőség, elég 60-70. Melyik a legköltséghatékonyabb megoldás? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés

Először is kínai ruhákat árulok, és nagyon olcsó ruhák, és nagyon sok csak úgy jön megy. Ezáltal a fotósok által ajánlott 800 forintos termékfotóár nekem nem érné meg. Másodszor ami listába van az a fotóstúdió bérlés, de mivel teljesen amatőr vagyok nem tudom hogy megy ez, itt Debrecenben a cég vállal egyéni oktatást, lehet abból 1-2 órát veszek és utána 6000 forint / óra áron kattogtatni már azért elfogadhatóbb. Vagy van az, hogy ebayről rendelek egy házi sufni stúdiót 35 ezerért, amivel online utána járással ki lehetne hozni azt a 60-70-s termék minőséget.


Ti mit csinálnátok a helyemben?


Kérlek ne háborodjatok fel, egy üzlet akkor jó ha mindkét fél nyer rajta, és nem tudok nyerni egyszerűen az üzleten ha a fotósok 800 forintot kérnek, olyan csúnyán nekem álltak mikor mondtam hogy nekem nem a 100%-s minőség kell, kérlek ti ne.



2017. márc. 20. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha te fotóznád le? Vannak olyan webáruházak, ahol szerintem egy jobb telefonnal csinálnak képeket. Mutatok egyet, bár nem klasszik webáruház, de lehet náluk úgy is vásárolni.

[link]

2017. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
veszel egy kamerát, meg hozzá világítást, aztán fényképezed te magad.
2017. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Badattitude ***** válasza:

Léteznek mobiltelefonok, amikkel elfogadható fotókat lehet MEGFELELŐ világításban készíteni. Első: Fogsz két lepedőt, amit összevarrsz.az egyik felét fel erősíted a falra, a többi rész leereszkedik a padlózatra. Így kapsz egy tuti fehér hátteret, ami kiemeli a ruhákat, és kiegyensúlyozza a mobilok réskameráinak a hiányosságait. Mert hiába van 20 megapixel ráírva, a színmélység és egyéb érték rendre gyatra. Két hidegfényű fényforrással szemből ,( Jobbról és balról, a termékre irányítva. ) és egyel fentről megvilágítod a a fehér hátteredben lévő ruhákat. A hidegfényű led izzók kiválóak erre. 3 db 5-7 Wattos már megteszi. Vakuzás NÉLKÜL fotózz, mert így megúszod a zavaró árnyékokat a fotódon. Ez egy nagyon alap megoldás, de már különb lesz, mint sok elszúrt, amatőr kép a termékekről. Márpedig, ha Kínai, ha Német a portéka, a fotó az első benyomás a vevőknél. Az pedig sorsdöntő a vásárlásnál, és csak egyszer van.

De én vennék egy használt, tükörreflexes gépet, ami már nem rés kamera, és nincsenek rém áron. Na, azokkal már lehet ütős képeket készíteni ! Az egyéni oktatás jó ötlet. A Quelle katalógusból sem azért vásároltak annyian, mert annyira jó cuccaik voltak, hanem mert jól komponált, minőségi fotók voltak. Egyszeri befektetés..

2017. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez esetleg elég jó lenne?

2017. márc. 20. 21:11
 5/5 Badattitude ***** válasza:
Igen, kedves Kérdező, ezzel a szettel már lehet vevőcsalogató fotókat készíteni !
2017. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!