Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell, hogy saját bioboltom...

Mi kell, hogy saját bioboltom legyen?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam válalkozó,nem tudok semmit.Azt sem tudom,mennyibe fájna ez az egész,hogy boltot nyissak.Szívem,lelkem erre vár,hogy legyen saját boltom.Mit kell tenni jogi vagy marketing oldalon.Kis garázst kellene felújitani kivül belül szépen berendezni,mennyibe kerülne cakun pakk az egész nulla tőkével belehetne vágna,ha forgalmaznám a termekeket is.Tapasztalatom sincs sajnos ezzel kapcsolatba.Azt sem tudom,hogy zajlik az egész.
2017. márc. 21. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól értem? Szeretnél nyitni egy bioboltot, de semmi pénzed nincs hozzá, sem képzettséged (boltvezető, kereskedő, stb) , sem ismereteid (ez még nem lenne baj, ezen lehetne segíteni).

Tegyük fel, hogy szerzel rá pénzt, tegyük fel, hogy megnyitod a boltot (pénztárgép 100 ezer ft) - no de lenne rá FIZETŐKÉPES kereslet, azaz vevő?

Ha nincs főállásod, csak a havi adó minimum 50 ezer ft + rezsi, ha nincs végzettséged hozzá, akkor az alkalmazott bére (úgy 200 ezer ft havonta), könyvelő 10-20 ezer ft, stb.

Az szuper, hogy nagyon szeretnéd, de egy vállalkozás elindításához ennél azért több kell: üzleti terv, kereskedelmi ismeretek, stb.

Egy egyszerű kérdés: honnan szereznéd be a termékeket és mennyi haszonnal tudnád árulni?

2017. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az már ott probléma, ha úgy tekintesz rá, hogy mennyibe fájna az egész. A vállalkozás egy befektetés. Neked nincs pénzed befektetni az üzletbe, nincs meg hozzá a képességed, semmi fogalmad arról, hogy megy az egész.


Ha párszázezer hitelt szeretnél felvenni, hogy elkezdd, majd veszíteni még párszázezret arra, hogy erőlteted amíg rájössz, hogy hülyeség volt, akkor hajrá.

2017. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!