Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan/Hol lehet olyan kínai...

Hogyan/Hol lehet olyan kínai kapcsolatot szerezni egy gyárral, vagy céggel, mely legyártaná nekem az én általam kitalált terméket?

Figyelt kérdés
Adott egy termék, körülbelül akkorára gondolok mint egy hűtőmágnes, amit kitaláltam , ebből szeretnék 2-3000 db-ot legyártatni, beimportálni az országba , és ezt értékesíteni. (ajándéktárgyról lenne szó, kb 30-40ft elő állítási költsége lehet). Merre induljak el ?

2017. márc. 23. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen apró bizbaszokat pillanatok alatt legyárt neked bármi olyan cég, ahol van 3D nyomtatás.
2017. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem ajánlom neked a kínaiakat. Ha teheted gyártasd le Magyarországon vagy valahol az EUban. Olcsónak olcsók csak egyből le is koppintják és 1-2 nap múlva már kapható az Aliexpressen ha látják, hogy van rá kereslet.
2017. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!


Ezt csak megerősíteni tudom. Pont a Minneren olvastam nemrég, hogy a Kickstarterre feltöltött projektet lenyúlták a kínaiak és hamarabb fent volt Aliexpressen, mint hogy a Kickstarterről hivatalosan elindult volna a termék kibocsátása...


Itt a cikk akit érdekel:


[link]

2017. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:))
2017. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alibaba es Globalsource egy jo kiindulo pont. Illetve egy sourcing agent-et is megbizhatsz. A lenyeg hogy gyarat talalj es ne trading company-t.
2017. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!