Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan keresek pénzt a DXN-el,...

Extrabab kérdése:

Hogyan keresek pénzt a DXN-el, ha a szponzorom beszervezet de segiteni képtelen?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Szálj ki minél előbb!
2017. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak egy ujabb MLM lehuzas. Soha nem lesz belole penzed, csak a 'szponzorodnak' meg a szervezonek.
2017. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Én ugyan nem vagyok DXN tag, de úgy tudom, hogy ott van egy online képzési rendszer és online minden információ, minden előadás elérhető. Állítólag egy olyan honlapon keresztül ahová DXN tagok regisztrálhatnak. Egyébként meg a szponzorvonal nem csak a közvetlen szponzorból áll hanem a felette levőkből is ( felső vonal) akiknek anyagi érdekük, hogy segítsenek neked. Tehát érdemes a felső vonaladon keresned olyan embert aki segít neked.
2017. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Még annyit, hogy úgy tudom, hogy a teljes magyar és európai hálózat egy Kocsó László nevű emberhez tartozik, tehát érdemes lenne közvetlenül neki írnod.
2017. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 jani273 ***** válasza:
0%

Segitsd magad es isten is megsegit!!!

Erzed az erot ebben a mondatban??

Az a baj hogy magyarorszagon mindenti mastol varja hogy megoldjak a problemajat. A lehetoseget valaki megadta es meg el is varod hogy megvalositask neked?? Kicsit hulye lehetsz. Meg ha MLM is. Nagyon sokan meggazdagodtak MLM-bol. Ha hulye vagy inkabb ulj le a mezon es varj egy repulot hatha dob le neked segely csomagot. Ha meg penzt akarsz csinalni akkro tegyel erte valamit. Attol hogy a sponsor nem aktiv te meg lehetsz aktiv es az alattad levok munkajabol kapsz szazalekot amia fizetesed is egyben. Minel kemenyebben dolgozol annal tobb a fizetesed. Kapis??

2017. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt ajánlotta a szponzor, hogy hirdesem, na 2 hónapon keresztül keményen hirdettem mindenhol, akik meg azt mondták hogy "érdekli öket" azoknak elmondtam a lényeget, de az lett a vége hogy. Bocsi mégse... és a netes hirdetések elég nagy töbsége DXN-es ugyan azzal a szövegel kb, változtattam is meg minden... telefonon is beszéltem másokal az is elvet rengeteg időt... most te jössz ;)
2017. ápr. 7. 09:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia engem beszervezhetsz (ha tudsz), miről is van szó pontosan, jöhetnek az infók, de inkább privátban!
2017. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ha eddig nem esett volna le, teged szepen belerantottak valami hulyesegbe, ingyen hirdetted a 'szponzorodat', akinek kb. erre voltal jo. Multilevel marketing = piramisjatek, akarhogy szepitik. Az alja (ertsd: te) melozik mint a hulye meg promozza a 'termeket', a szervezok meg elnek belole (beloluk), mint Marci Hevesen.


Addig szallj ki, amig nem vetetnek meg veled 1-2-3 amugy eladhatatlan 'kezdocsomagot', darabjat 15e HUF-ert, hogy na, hajra, lehet kezdeni az eladast, azt' csak ugy dolnek a milliok.

2017. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

LOL most olvastam csak bele, pecsétviaszgombás (köznapi nyelven taplógomba, de nyilván angol fantázianévvel előbb megisszák az emberek) sima kávépór :)


250-300Ft/tasak hát elég borsos (nem MLM rendszerben 100-150Ft/tasak áron találtam neten), 1 tasakban 0,5g gomba van, ezzel szemben a gombát meglehet venni 2800Ft/kg áron, ledarálni fillérekből, majd hozzákeverni egy 30Ft-os instant kávéhoz...


Szerintem kihagyom :)


-----


Kérdező jól tetted, hogy kiszálltál, azt az 5000Ft regisztrációs díjat meg vasald ki a szponzorod heréiből!

2017. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem herékkel rendelkező :'D
2017. ápr. 7. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!