Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Takarító vállalkozók tanácsát...

Takarító vállalkozók tanácsát kérném: ablakmosó eszköz, de milyen? Melyik vált be, melyik a legjobb szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Először is köszönöm, ha bárki segít :-) Egyéni vállalkozóként társasházak takarítását végzem: bevallom, gyenge pontom az ablaktisztítás. Egyik legfőbb bajom, hogy addig nem hagyom ott az ablakot, amíg foltmentes nem marad - csak ezt nem tudom elérni, illetve nagyon nehezen.

Kérdésem: magasban lévő ablakok mosásához vagy úgy általában az ablakokhoz milyen lemosó eszközt, vizezőt, lehúzót használtok? (az utolsó fázist tudom, a mikroszálas kendő igen jó az ablakra :-)

Az Ungerről azt hallottam, hogy nagyon jó, de annál is többféle van:fehér, csíkos vizező, lehúzó gumi, , stb - nem tudom, mit hogyan érdemes venni. Vagy egyáltalán érdemes-e szinte a legdrágábbat venni, vagy van olyan, ami jó, de középkategóriás? Szóval köszi, ha válaszoltok :-)



2017. ápr. 7. 13:16
 1/4 Baranyai Péter válasza:

Szia.


En is tarsashazak takaritasat vegzem. Csak rn vallalkozonak dolgozok. Mi az ablakmosast nagytakaritaskor szoktuk csinalni. Ugy csinaljuk, hogy egy vodorbe ontunk vizet. A vizhez teszunk egy kis ZUM ablaktisztitot es egy kicsi szalmianszeszt. Majd egy rongyal bevizezzuk az ablakot, lehuzoval lehuzzuk, es papirtorlovel attoroljuk. Amit meg bem erunk el letraval azt teleszkoppal mossuk le. Eljaras ugyan az, csak itt vizezot hasznalunk a rongy helyet. At torolni meg ugy szoktuk, hogy a lehuzobol kivesszuk a sint, es a befogova teszunk papirtorlot, majd teleszkoppal at toroljuk.


Ui. Telefonrol irtam, a helyesirasi hibakert elnezest. :)

2017. ápr. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál - végre valaki :-)

A szalmiákszeszt nem ismertem, majd utána nézek. Igazából a lehúzó márkájára, minőségére lennék kíváncsi, a többi részét a dolognak én is alkalmazom - csak én egy ilyen noname vizező-lehúzót használok és bizony nagyon nem vagyok elégedett vele.


Kedves takarító vállalkozók: nem a Ti munkátokat akarom elvenni - válaszoljatok bátran - hanem az én MEGLÉVŐ társasházaimat tisztességesen megcsinálni :-)

Igen, én is nagytakarítás előtt vagyok: holnap, holnapután megyünk ablakmosásra - ezért is lenne "sürgős"...

2017. ápr. 11. 21:50
 3/4 Baranyai Péter válasza:
Hogy őszinte legyek, a lehúzó márkáját nem tudom. De majd megkérdezem a főnökömet. :)
2017. ápr. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, rendes vagy :-)
2017. ápr. 15. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!