Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy kissebb 5 ezer férőhelyes...

Egy kissebb 5 ezer férőhelyes csirkefarm felépitése körülbelül mekkora befektetéssel jár? 15 millió forintból kihozható lenne?

Figyelt kérdés

#gazdaság #csirkefarm
2017. ápr. 7. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán.

[link]

2017. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Korábban egy úriembernek belinkeltem hirdetéseket ezen témában, a hatalom ezt reklámnak vélte és kaptam a fityiszt!


Kérdés, hogy csirkefarm alatt te mit értesz???

-húscsirke

-tojástermelés

-biofarm

-szabad v. zárt rendszer

-stb. nem érek rá egész nap példákat sorolni!


500m2-es szendvicspaneles húscsirke nevelő/hizlaló épület (6 000 000Ft), ebben van automata etető, itató és levegőztető rendszer, valamint világítás, DE az ÁFA és alapozás nincsen benne!


Mivel nem tudom mit szeretnél, de a leírásod alapján te sem, ezért infó nélkül nem koptatom tovább a billentyűzetet!

2017. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Húscsirke
2017. ápr. 8. 00:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor meg is van a válasz, 500m2-en lehet 10 000db, neked a fele kell, bár árban nem a fele lesz, mondjuk kb. 60-75%-a.


Dolgoztál már ilyen helyen? Mennyi tapasztalatod van? Gazdasági számítást nyilván még nem csináltál, bár részben meglehet épületamortizáció nélküli becsléssel... Milyen megtérüléssel kalkuláltál, eladási árral, költségekkel?

2017. ápr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!