Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Játék konzol bolt, VR, modern...

Játék konzol bolt, VR, modern játékterem, műszaki bizományi bolt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta foglalkozok hobbi szinten videó játékokkal, műszaki cikkekkel, most úgy gondolom hivatalos formában is megpróbálnám. Egy 130ezer lakosú megyeszékhelyen tervezem, ahol sok a fiatal, mivel egyetem város is.


Első körben egy olyan boltra gondoltam, amely foglalkozik videó játék konzolokkal, játék szoftverekkel, valamint szervízeléssel. Főként használt termékeket árusítanék, de árulnék új bontatlan gépeket is, valamint kis bizományi boltos beütéssel vennék gépeket, játékokat is készpénzért.


Aztán a későbbiekben bővíteném egy konkrét szolgáltatással, valami olyasmire gondoltam mint Bp-en a Barcraft. E-sport versenyek, játékok stb. Nyitnék a virtuális valóság felé is, látok benne fantáziát.


Pénz megvan, beszállítóim lennének, a kérdés már csak az hogy lenne-e rá kereslet.


Szerintetek lenne ilyenre igény?



#játékkonzol #videójáték #modern játékterem
2017. ápr. 17. 18:34
 1/5 anonim válasza:

Szerintem lenne,legalábbis én örülnék valami normális helynek...

Csak okosan kell csinálni pl.az árakkal ne menj túl magasra kb max azon az áron add ami alapból a ára + neten a kiszálítás 1-2ezer ft!!

Illetve sokat számít az eladók személyisége,viselkedése a vevőkkel már ha lesz eladó vagy akárki!!

Az ötlet jó csak jól kell megvalósítani illetve az árakkal jól kell bánni!!

Ezek betartásával szerintem jó lesz!!

2017. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom Győrről van szó. Ide jó ötlet, mert kevés a számtech bolt, e-sport bár meg abszolút nincsen.
2017. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem Győr. :)

Pécs.

2017. ápr. 17. 19:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Senkiii többet? :)
2017. ápr. 18. 07:56
 5/5 anonim ***** válasza:

PÉCSI VAGYOK!! :D


Azóta milyen néven nyitottad meg?!

2017. okt. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!