Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A mai világban is vannak...

A mai világban is vannak oylan emmberek, akik szélhámosságból élnek, biztonságban, jobban mint mi?

Figyelt kérdés

Rengeteg filmet láttam, 60-70-80 as éveből szélhámosokról. De amiket ők elkövettek azokat ma már a kamera és számítógépes rendszer lebuktatná. Ma milyen trükkökkel lehet átverni a rendszert.


Aki a politikusokkal jön, annak mondom, hogy az nem érdekel.


2017. ápr. 23. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

van, aki ügyesen hazudik, és lehúzza a barátait, rokonait ismerőseit.


ebből úgy ahogy jobban él de sohasem biztonságban, és mindig fél lábbal a sitten.

2017. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Minden piramis játék szélhámosság, és mégis sokan önként bele mennek.

Minden sűrűn tönkre megy valamilyen pénzügyi "bróker" cég.

Ez is csak szélhámosság, semmi más.

2017. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


MLM és piramisjáték, brókerek, befektetési tanácsadók, szakértő aki összekeveri a napelemet és a napkollektort, biztosítások, hitelből életbiztosítás és befektetés, oligarchák, vásárlói csoportok, álomházad, lakáslottó = (jaj bocs ez fideszes cucc :) ) = eu-s támogatások és felosztásuk, energetikai beruházások támogatása, stb.

2017. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak mai filmek is pl A nagy svindli című sorozat.
2017. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen, Én személyesen ismerek egyet. Ő olyan profi, hogy férjhez is mentem hozzá. Két év alatt totális anyagi csődbe juttatott. Jelenleg a házamat perelik, mert sikkasztott a házasságunk alatt. Két szomszédomtól csalta ki az összes megtakarításukat és lopta el a lakásukból az arany ékszereiket. Egy másikkal pedig több százezres hitelt vetetett fel. Még el sem váltunk, már volt egy élettársa, akitől 2.5 millát csalt ki és persze tőlük is ellopta az arany ékszereiket. Ahol megfordul, ott eltűnik pénz vagy ékszer, vagy értékek, de sokszor kigyullad a ház, minden ok nélkül.

2 Bírósági eljárás van folyamatba ellene. A egyiknél 3 évet kapott, amit megfellebbezett, a másiknál 3,5-et, de ezt is megfellebbezte. Számtalan feljelentés van ellene, de a rendőrség általában, bizonyíték hiányában lezárja az ügyeket. Most 40 éves, és már gyerekkora óta csinálja ezt. Sosem dolgozott, kizárólag ebből él. És jól él. Bár semmit nem tud félretenni. Na és persze kaszinózik is, ahol, a kicsalt pénzeket szokta eljátszani. A szomszéd nénimnek 7 milláját vesztette így el. A néni azóta hontalan.

Én sejtéseim és számításaim szerint kb. 50 millió feletti az a kár amiket okozott eddig embereknek. Szerintem már vérdíj járna a fejére.

2017. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!