Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehetne ezt felfuttatni?

Hogyan lehetne ezt felfuttatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden összefoglalva:


Készítek egy olyan applikációt,amivel elsősorban a magyar,de ha sikeres ,akkor nemzetközi szinten

összefognám a személyi edzőket. Tehát egy adatbázist szeretnék létrehozni ,ahova mindenki díjmentesen felregisztrálhatna ezzel létrehozván magának egy profilt.

Pontosan ki van dolgozva a koncepció,minden fícsörrel együtt.

Hogyan tudnám felfuttatni? Hogyan reklámozzam és hol? Mit tudnék tenni?

Nagyon hálás lennék pár válaszért:)

Köszönöm



2017. ápr. 29. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom nem ártana felvenni a kapcsolatot először néhány teremmel és azok személyi edzőivel, hogy érdekelné-e őket. Ha igen, akkor már számíthatsz rá, hogy lesz egy kis adatbázisod. Utána élesítheted az appot, közben felkérve még egyre több edzőt, esetleg csinálni egy facebook oldalt. Majd persze hirdetéseknek is helyet adni az appban, hogy egy kis bevételhez juss.
2017. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

és miért is érdemes nekik regisztrálniuk? Csak, hogy neked legyen egy adatbázisod?


Fizetett hirdetéssel, facebook, google reklám.

2017. ápr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát gondolom, mert az ügyfelek eltudják mondani a véleményüket 1-1 edzőről, így segítenek a többi edzeni kívánó embernek is a választásban, és így akiket jóra értékelnek, azokhoz fognak menni a leendő ügyfelek.
2017. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
72%

Hogyan tennél szert bevételre egy ilyen alkalmazással?


A marketingszakemberek a legjobban keresők között vannak, vagyis nem reális elvárnod, hogy itt majd ingyen tippeket vagy kész marketingtervet kapsz. Persze, ha fantáziát látok az ötletedben szívesen segítek. Ha gondolod írj rám privátban.

2017. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, mindenképpen online kell próbálkozni. De szerintem bízd szakemberre a dolgot. Én is megpróbáltam marketing bibliával meg mindenféle f*s ebookokkal, saját magam felfuttatni a vállalkozásomat (kávézó), de nem sokra mentem vele. Egy valag pénzt elvertem googlere meg facera, persze, eredmény sehol. Be kell látni, vannak, akik marketinget tanultak, ezzel foglalkoznak évek óta, ezért értenek is hozzá. Én a BrandMestert bíztam meg, nagyon elégedett vagyok. Kreatív és eredményes kampányokat csinálnak. (Volt előttük mással próbálkozásom, szintén pénzkidobás volt)
2018. febr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!