Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet-e problémája a székhely...

Lehet-e problémája a székhely tulajdonosának?

Figyelt kérdés

A jelenleg meglévő egyéni vállalkozásom mellé hamarosan indul egy BT. a feleségem nevén amiben kültag leszek. Albérletben élünk és a főbérlő abszolút elzárkózik attól, hogy a BT. is ide legyen bejelentve. Egy barátom viszont felajánlotta, hogy bejelenthetem a lakására a székhelyet/telephelyet.

Kérdésem, hogy lehet ebből neki vagy nekem bármilyen problémánk?



2017. ápr. 29. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Amíg a céggel nincs gond, nem nagyon.

Ha esetleg végrehajtás indul a cég ellen és felbukkan a címen a végrehajtó, akkor viszont magyarázkodni kell.

2017. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan ez csalás. Nincs baj, amíg nem derül ki a hivatalok felé vagy nem kopogtat a NAV nála.
2017. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

NAV-nál lebuksz jó buli lesz utána, de igazából meg lehet csinálni.


Más kérdés, hogy nincs az a barát (igazából még családtag esetén is nagyon megálmodnám a dolgot), akinek engedném, hogy az én házamba jelentse be a saját vállalkozását, Kft-jét, Bt-jét, bármit.

2017. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon akkor a szekhely szolgaltatas is csalas, nem?
2017. ápr. 30. 01:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2017. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Te nem vagy tisztában a csalás fogalmával.
2017. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valóban nem vagyok tisztában. Cinikusság mentesen kérdezném, hogy Te tudod és elmagyaráznád nekem?
2017. máj. 1. 01:51
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!