Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 5-6 millió Ft-ból milyen...

5-6 millió Ft-ból milyen vállalkozást csinálnátok? Többi lent

Figyelt kérdés

Sok éve külföldön dolgozom kamionsofőrként.

Ház, autó, nyaraló már megvan itthon, de szeretnék most már végleg hazaköltözni a családhoz és akarok itthon egy vállalkozást indítani, amiből tudom ugyanúgy a családom megélhetését fedezni,mint a kamionozásból.


Vannak ötleteim, de kiváncsi vagyok mások véleményére is.

Jó érzékem van a kereskedelemhez és szerintem a kommunikációval sincs gondom, nagyon gyorsan megtalálom a hangot a legkülönbözőbb emberekkel.


Várom az ötleteket!



2017. máj. 9. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Akinek van működő ötlete, az megcsinálja maga. Akinek meg nincs: az itt fog ötletelni neked.


Egy vállalkozásban a legnagyobb érték az ötlet.

2017. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet olyan, akinek van ötlete, de nincs rá pénze.
2017. máj. 9. 12:00
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Persze, hogy lehet. Ám ahhoz hitelt vehet fel akár 0%-os kamatra, vagy bevonhat üzlettársat stb.De akinek piacképes ötlete van, és pillanatnyilag nincs rá pénze, az nem fogja elkótyavetyélni egy idegennek a gyakorin,hogy utána más keressen vele pénzt.


Ez életszerűtlen.

2017. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A növekedési hitelre gondolsz? Az 2,5%-os és min 100M Ft-os éves árbevétel és x igazolt év visszamenőleg kell hozzá.

Tehát nehogy azt hidd, hogy ha te lyukas melegítőbe besétálsz az első bankba, hogy neked bár pénzed nincs, de van egy zseniális ötleted, akkor puszira hozzádvágnak x tízmillió Ft-ot, hogy tessék, vállalkozzál.

2017. máj. 9. 12:31
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, és nyilván nem konkrét üzleti tervet várok senkitől.
2017. máj. 9. 12:36
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Én nem hiszek semmit. Én azt mondom, hogy a gyümölcsözőötlet többet ér, mint az 5 milliód.


Én vállalkozó vagyok, tehát tudom,miről beszélek.

2017. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Keresd a kielégítetlen szükségletet. Bármely területen ahol ahol azt tapasztalod hogy egy igényed nincs vagy nincs megfelelően kielégítve (és úgy látod hogy ezt mások is így tapasztalják), ott lehetőség van arra hogy te töltsd ki azt a rést.
2017. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Trélerrel hozzál be 1-2 milliós autókat , ha heti 1 sikerül már keresel is 100000-et . A vendéglátást, kereskedelmet felejtsd el, ha valamilyen szakmád van akkor azzal is kezdhetnél valamit, normális , nem lehúzó szakember ritka, mint a piros kutya. Nekem is van pár millióm, de eddig nem mertem még a biztos közepes fizetésemet feladni a bizonytalanért.
2017. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Nézd meg mihez értesz, mit tudsz jobban, mint mások, vagy legalábbis miben mozogsz otthonosan. Majd mérd fel az igényeket. Ha úgy érzed, hogy össze tudod hozni legalább fejben a keresletet a kínálattal anélkül, hogy nem vérzik el az ötleted az első magadnak feltett kérdés után, akkor vágj bele. Ezen nincs mit cicomázni.
2017. máj. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
HAHAHA keresne heti 100 000-et, annyit most is megkap alkalmazottként és nem kell 20-30m-át beleölnie sem :)
2017. máj. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!