Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe lenne érdemes belefogni?

Mibe lenne érdemes belefogni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel bele szeretnék fogni a munkahelyünk mellet egy kis vállalkozásba azonban nem tudjuk mibe. Nem azért hogy egyből sok pénz legyen, hanem idővel jöjjön még egy kis + bevétel onnan is. Ötletünk sincs hogy mibe lehetne bele kezdeni, ezért szeretnék segitséget kérnék hogy ki milyen téren és mit tudna ajánlani ? Váltásban dolgozunk mind a ketten azaz heti 3-3 szabad napunk van. Köszönjük a válaszokat.!
2017. máj. 10. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
betonozás jól fizet, meg a netes erotikus munkák is...
2017. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Anyám köt, a testvérem varr, van hobbi bútoros ismerősöm is. Ahogy észreveszem mellékkeresetként olyanba érdemes belefogni amit szívesen végzel. Persze nyilván meg kell találnod a jó tereket a reklám miatt, de ezek nem nehezek. (pl anyám babás csoportokban, kötős csoportokban van fenn, a babás csoportokból van több megrendelése. Adózni nem tudom hogy adózik de számlát ad, szóval nem sumákolja el azt sem)
2017. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Ez fordítva működik.

Tudod hogy mit akarsz, és csinálsz rá egy vállalkozást.

Nem pedig úgy, hogy csinálni kéne egy vállalkozást, de nem tudom mit.

2017. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsónak tökéletesen igaza van. Ezt én sem értem, nekem is sok ismerősöm mondja, hogy "kéne egy vállalkozás". Oké, értem, de hol az ötlet? Először annak kell létrejönnie, utána a vállalkozás már csak jogi keretet ad az egésznek. Találj ki egy működő rendszert (az is rendszer, hogy a szomszéd megkér, hogy takarítsd ki a lakását és bumm, van is egy takarító vállalkozásod). Nézd meg, hogy mihez értesz, mit tudsz kínálni és hogy annak van-e piaca, találsz-e a termékedre/szolgáltatásodra vevőt reális keretek között? Ha igen, akkor hajrá!
2017. máj. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Segítek szívesen, én is igy kezdtem bele egy hónapja!

Irj légyszves egy emailt: jaksitimea@gmail.com

2017. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!