Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Napoleon Hill: Gondolkodj és...

Napoleon Hill: Gondolkodj és gazdagodj - melyik kiadás a legjobb?

Figyelt kérdés
Pongor-Juhász Attila szerint az ő átdolgozott kiadása a legmegbízhatóbb. Ti melyik kiadást ajánlanátok? Van lényeges különbség?

2017. máj. 11. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak egy félét olvastam, így nincs összehasonlítási alap. Én nem rég olvastam a Libriben vett "Gondolkozz & gazdagodj! - 20. jubileumi kiadás" könyvet, ami 2016-os kiadás és 50 oldallal bővebb, mint a PJA féle verzió, ha ezt vesszük alapul: [link] PJA verzió 2011-es és drágább is. Egy online katapult videóban beszélt erről? Akkor még lehet nem tudott ő sem a jubileumi kiadásról. Na meg nyilván mindenki a saját dolgait próbálja eladni...
2017. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én is a 2016-os verziót olvastam, olvasom nap mint nap. Szeretnék létrehozni egy Mestereome csoportot. Arról szólna hogy az élet bizonyos területeit beszélnénk meg átadnánk egymásnak hogy ki mit tesz, tenne hasonló helyzetben. Lenne kedved hozzá?
2017. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én is olvastam a könyvet a régebbit.nekem lenne kedvem hozzá.
2017. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!