Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ipari parkban jó ötlet lenne...

Ipari parkban jó ötlet lenne egy benzinkút?

Figyelt kérdés

Megyeszékhely ipari negyedébe van egy üzemen kívüli, csak gázolajkút azt gondoltam felújítani ? a gázolajkút kb 20 elhagyatott egy régi volántelep volt ott azé volt. Az ipari park meg csak úgy köré épült.

Van 3millió spórolt pénzem és vennék fel valami kezdő vállalkozó hitelt, esetleg társulnék még valakivel.


2017. máj. 28. 14:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja legalább napi 5-6száz személyautó is megfordul a környéken.
2017. máj. 28. 14:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd, fel kell mérni az igényeket

Én is egy ipari parkban dolgozom, 3 alkalommal tankoltam a közeli benzinkúton 4 év alatt, a céges kocsit tankoltam vissza.

A sajátomat az esetek 99.9%ban ugyanazon a shell kúton tankolom a lakóhelyemen egy másik megyében

2017. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!