Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnám megvalósítani...

Mor -san kérdése:

Hogyan tudnám megvalósítani azt, hogy ha rajzolok mintákat, képeket, és azt rá szeretném nyomtatni pl. egy pólóra és el is szeretném adni? (13/L)

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert szivesen foglalkoznék ilyennel és egy kis zsebpénz is jöhetne. Ráadásul kiélhetem a végtalen kreativitást és szabadságot, és abból mások is "kostolhatnak"!
2017. jún. 5. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Ha nem vagy hajlandó 1 percet azzal tölteni, hogy visszaolvasd a kérdésed, és a magyarázatot hozzá, és kijavítsd annak érdekében, hogy érthető legyen, akkor kis eséllyel fogsz használható információt kapni.


Ha nem tudod, hogy nyomass pólókra, akkor keress rá. Van pár cég, aki nagyobb volumennél olcsón megcsinálja. Viszont árkádokban is láttam már standokat, ahol bármit rányomnak neked, viszont ez nyilván drágább lesz.


Vagy ismerősöknek próbálod eladni őket, vagy idegeneknek az utcán. De akárhogyis csinálod, illegális lesz, mivel nem adsz számlát, nem fizetsz adót a bevétel után, és nincsen vállalkozóid.

2017. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy bevinném olyan helyre a pólót, ahol ezzel foglalkoznak. Házilag is meg lehet oldani, de szerintem bérelni olcsóbb, és a szakember garantálja a minőséget is.


Azzal viszont számolni kell, hogy egyrészt lesz jócskán anyagköltséged, és csak megfelelő marketinggel tudsz befutni. Bizony, sok képzőművész ott rontja el, hogy nem ért a reklámhoz, értékesítéshez. Esetleg bepróbálkozhatsz pólós cégeknél, mint pl. a TeeTaku. :)


Ja, és 40.000 éves bevételig azt hiszem, nem kell adóznod (azért nézz utána), viszont ha többet is el akarsz adni, akkor jogilag tisztán tedd. :) Különben a NAV bácsi megbüntet.

2017. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm. Ment a zöld hüvelykujj.
2017. jún. 8. 06:07
 4/4 anonim válasza:
2017. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!