Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Segitseg! Bajban vagyok mit...

Attila18765 kérdése:

Segitseg! Bajban vagyok mit tehetek es hogyan nem voltam beszámithato? Allapotban es ugy nyitotak a nevemre kft-t mit csináljak?

Figyelt kérdés

2017-03.13.an

Nyitotak egy kft a nevemre es nem voltam beszamithato allapotban es ezt ki hasznalva nyitotak a nevemre egy fem szerekezet gyartasal foglalkozo ceget .. nos itt az van hogy minden papiromat el vettek szo szerint .. es meg azota is ell a ceg. Hogyan tudnam ezt meg szuntetni mielott telleg nagy baj lenne belole !

Le huztak a papirokal ok hatalmaztak meg nekem ugyintezot .ossze jatszot az ugyved ezzekkel az emberekel aki ezt csinalta aki nyitott nekem kft-t ..Nekem azt mondtak hogy megszuntetik es kozbe ugyan ugy folyik es el a ceg ma tudtam meg !

Mit tehetek ez esetben .

Meg mondom az oszintet .volt egy durva csaladi problemam dorogoztam es ezt kihasznalva csinaltak allig emlekszem valamire ..de mar kezdek fellni hogy meg tudtam hogy ell a ceg.. a valalkozoim a ceg papiraim mindent el vettek es semit nem tudok rolla .. mit tegyek


2017. jún. 11. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Elmész a rendőrségre és feljelentést teszel.

Elmész a bíróságra ingyenes tanácsadásra és megkérdezed, hogy hogyan szüntethető meg leggyorsabban egy Kft.

2017. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Most is úgy néz ki, hogy vagy be vagy baszva, vagy belőve, persze lehet nálad ez már alap :)


Első körben dobjál be egy cégnevet, hogy lássuk nem belőve fantáziáltad a kérdésed tartalmát!

2017. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!