Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudok vevőkört kialakít...

Hogyan tudok vevőkört kialakítani egy bizonyos növény eladására?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy szeretnék egy fajta dolgot termeszteni,és ugye ehhez szükséges a vevőkör.Mivel ezt éttermekben is felhasználják néha,zöldségesek is árulják,ez úgy néz ki,hogy odamegyek,bemutatkozom hogy a tulajjal szeretnék beszélni,ezt termesztem,ennyi meg annyi,nincs-e szüksége erre ? Tehát a lényeg hogy személyesen nagyon sok helyre elmenni és megkérdezni a környezetemben? Meg gondolom ezt ki kell egészíteni netes hirdetésekkel is,saját weboldal esetleg,facebook,hirdetési oldalak,és így áll kompletten össze egy vevőkör kialakítása ? A terméket ilyen esetekben gondolom nekem kell szállítmányozni az adott helyre...És még egy fontos kérdés,mi az első feladat,felkutatni a piacot,vagy termelni elsőnek,és közben felkutatni a piacot.Megyeszékhelyen lakom.
2017. jún. 14. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
rockfesztiválokra mész bőrszerkóba, ott megveszik a drogot
2017. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kettőt párhuzamosan is csinálhatod, végül is, jó gyümölcsnek miért ne lenne vevője? Már csak el kell juttatni hozzá.


Néhány kérdés/tipp:

Mekkora területen tudod elkezdeni, azon mennyi fog teremni, és mikor?

Elektronikus cégjegyzékben utána tudsz nézni, pl egy étteremnek ki az ügyvezetője, név szerint őt keresd lehetőleg. Ha be is mész személyesen és nem ő van ott, akkor telefonszámát kérd el. Ha személyesen találkozol döntésképes személlyel, vigyél névjegykártyát. Minél pontosabban tudod, mit kínálsz, mennyiért és mikor (érik be stb), hogyan viszed oda, annál jobb.

2017. jún. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz piac felkutatás alatt? Csak mert első körben piackutatást kéne végezni, hogy lásd egyáltalán lenne-e vevő a termékedre.

De induljunk ki abból hogy lesz. Ha nagyon nagyba csinálod akkor kell szerintem ezt csinálni amit te írsz, de első körben még nincs terméked, nem tudod bizonyítani, hogy te milyen ügyes gyerek vagy és milyen jó minőséget tudsz előállítani így én nem éttermeknél próbálkoznék.


Keress viszonteladókat, próbáld meg nagybani piacon eladni, esetleg piacra kivinni és ott százalékos juttatás fejébe kofákkal árultatni.

2017. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!