Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy kereshetek pénzt fiatalon...

Hogy kereshetek pénzt fiatalon? 14/l

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy elkeztem pénzt gyűjteni,de még rengeteg kell..Nem mondom,hogy szegények vagyunk,de most ilyenre nem szeretnénk kiadni.A helyzet,hogy egy nyaralásra gyujtok a csaladomnak szeretném hogy Karibi szigetekre valamint lehet Párizsba is eljussunk..Van már annyi pénzem,hogy 2 személy eljusson a Karib szigetre, de 4-en vagyunk..Nem idénre lesz szóval van még idom jovoig..De igazából a kerdesem,hogy van valami otletetek h h kereshetek pénzt? Hallottam olyan alakalmazasrol h pl rajzolok valamit magamtól es azt megbirjak venni es igy lesz keresetem vagy valami kis zenet csinalok pl reklamba es azt is eladhatom ennek az alkalmazasnak mi a neve?? Vagy van otletetek?? Parizsba az út egy szemelynek 3 napra 44 900 de csak anyummal mennenk.meg szerintem ha nem tudunk annyira franciául azis jo 😁😁 Nade ha van otletetek akkor kerlek irjatok meg 😊😊 előre is köszönöm
2017. jún. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Négyen vagytok, de már kettőnek elég pénzed van. Ez már bőven jó ahhoz, hogy a maradék két helyett kifizesse a másik három utazó.
2017. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
legálisan sehogy. Ennek az az egyszerű oka hogy egy 14 évesnek nem az a dolga, hogy karibi meg francia utazásokra gyűjtsön a családjának.
2017. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Az a probléma, hogy a diákmunkához még fiatal vagy, így nagyon leszűkülnek a lehetőségeid. De próbálkozz az ismerősöknél pl. autómosással vagy hasonlók, viszont nagyobb pénzeket sajnos ezzel sem hiszem, hogy össze tudnál szedni

2017. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm igaz lehet, hogy ketten nem akarnak jönni így akkor már nem kell sok..azért megegyszer köszi
2017. jún. 25. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!